freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374364/30  زمان: 13:17  1395/09/02  بازدید: 2,246

دو هوادار منچستریونایتد که گفته می شود دو دانشجوی خارجی بودند، برای تماشایی دیدار این تیم مقابل آرسنال، در یکی از دستشویی های الدترافورد خوابیدند اما در نهایت موفق به تماشای بازی نشدند.

به گزارش "ورزش سه"، این دو هوادار که هویت شان فاش نشده، روز قبل از بازی منچستریونایتد-آرسنال، در تور ورزشگاه الدترافورد شرکت کردند اما به دلیل اینکه بلیت این مسابقه را تهیه نکرده بودند، در تصمیمی عجیب، در یکی از دستشویی های ورزشگاه پنهان می شوند و شب را در آنجا سپری می کنند؛ اما بعد از اینکه ماموران امنیتی آنها را روز مسابقه پیدا می کنند، تلاش شان برای دیدن بازی ناکام می ماند.

 

این دومین بار در چند ماه اخیر است که کم توجهی ماموران امنیتی ورزشگاه الدترافورد، نگرانی هایی را برای این باشگاه ایجاد می کند.

 

در آخرین هفته های فصل گذشته لیگ برتر و در دیدار مقابل بورنموث بود که پیدا شدن یک بسته مشکوک در یکی از دستشویی ها، به تخلیه ورزشگاه منجر شد اما در نهایت مشخص شد این بسته حاوی مواد منفجره نبوده است.

 

 

بعد از اتفاق اخیر، گفته می شود که مدیران یونایتد دستور به بررسی دوباره شرایط امنیتی دادند و از این پس، راهنمای تورهای ورزشگاه در هنگام ورود و خروج، باید افراد بازدید کننده را شمارش کنند.

 

یکی از سخنگویان باشگاه هم در این مورد گفت:" ما می دانستیم که بعضی از هواداران برای دیدن یک بازی در الدترافورد، کارهای عجیب و غریبی انجام می دهند اما اینها دیگر خیلی زیاده روی کردند. با توجه به اینکه این افراد و وسایل همراه شان قبل از ورود بازدید می شود، ما را مطمئن می کند که خطری نمی توانستند ایجاد کنند."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰:۱۷ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۹
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها