freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":ایسکو، هافبک ارزشمند رئال مادرید، قراردادش 2 سال دیگر به اتمام می رسد و با وجود پیشنهاد رئال، هنوز برای تمدید متقاعد نشده است.

ایسکو، هافبک ارزشمند رئال مادرید، قراردادش 2 سال دیگر به اتمام می رسد و با وجود پیشنهاد رئال، هنوز برای تمدید متقاعد نشده است. ماه گذشته او در مصاحبه با مارکا صراحتا گفت که اگر نیمکت نشینی هایش در رئال ادامه دار باشد، به صورت جدی به ترک این تیم فکر خواهد کرد. البته ایسکو عنوان کرد که اگر نه با آنچلوتی و نه با مربیان بعدی رئال نتوانسته جایگاه ثابتی در ترکیب کهکشانی ها پیدا کند، مقصر اصلی خود اوست.

شرایط برای ایسکو در هفته های اخیر بسیار بهتر شده و به لطف مصدومیت هافبک های رئال، حالا ایسکو تبدیل به بازیکن ثابت این تیم شده است. او از 17 بازی این فصل رئال در 8 بازی از ابتدا به میدان رفته و در بازی مقابل اتلتیکو که شنبه برگزار شد نیز ستاره تیمش بود.

پس از بازی درخشان او در پیروزی 3-0 رئال مقابل اتلتیکو، مسئولان رئال به وی پیشنهاد تمدید قرارداد داده اند اما به ادعای کادنا سر، ایسکو اعلام کرده است که فعلا عجله ای برای این کار ندارد و باید بیشتر فکر کند. ایسکو هنوز در مورد اینکه جایگاهش در ترکیب ثابت رئال تا چه حد تثبیت شده است، تردیدهایی جدی دارد و در انتهای فصل تصمیم خود برای تمدید قرارداد را خواهد گرفت.

در رئال مادرید تنها ایسکو، روبن ینیز، و په په هستند که قراردادشان پیش از 2019 به اتمام می رسد.

منبع:ورزش سه


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲:۵ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۶۳
  • تعداد حاضران : ۱۹۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها