freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


پنج شنبه گذشته شرکت ایرتویا ، نماینده فروش و خدمات پس از فروش تویوتا در ایران نمایندگی مرکزی خود را در غرب تهران و خیابان آزادی – خیابان قاسمی افتتاح کرد. این افتتاحیه در روز های پایانی آبان ماه انجام شد و این مرکز علاوه بر فروش ، کلیه خدمات پس از فروش را نیز تحت پوشش قرار داده و البته تحت استاندارد های جهانی تویوتا ساخته شده است.

 افتتاح نمایندگی مرکزی ایرتویا در غرب تهران

شرکت ایرتویا اعلام کرد که در کنار توسعه شعب تهران ، شعبه های ایرتویا در مشهد ، شیراز ، تبریز ، یزد و کرمانشاه نیز در برنامه ساخت و توسعه قرار گرفته اند. در نشستی که پس از افتتاحیه نمایندگی در محل هتل اسپیناس انجام شد مهندس سرهنگی ، معاونت خدمات پس از فروش برنامه های آتی ایرتویا را به جمع خبرنگاران اعلام کرد. نخستین برنامه جامع ایرتویا در بحث خدمات پس از فروش محصولات تویوتا و لکسس ، طرح هولوگرام های جدیدی است که به جای نصب در جعبه قطعات یدکی ، بر روی خود قطعه ضرب شده و امکان تقلب در این مورد را بسیار سخت می کند.

دلیل این تصمیم گیری ، بالا رفتن آمار خرابی ناشی از استفاده از قطعات تقلبی است که حتی می تواند خرابی را به بخش های دیگر خودرو انتقال داده و هزینه ای چند برابر روی دست مشتری بگذارد. موضوع دیگری که مهندس سرهنگی به آن اشاره کرد ، دستکاری شدن خودرو ها در گمرک است و دلیل آن نیز گاها به برخی قوانین واردات باز میگردد که یک نمونه از آن ها مربوط به اضافه کردن اجباری مه شکن عقب است.

دیده شده که برخی افراد در گمرک به نصب این قطعه غیر فابریک و خارج از مباحث فنی و چارچوب های سیم کشی می پردازند. این موضوع می تواند خرابی هایی را در سیستم الکتریکی ایجاد کند. آخرین موضوعی که به آن اشاره شد ، نکته ای درباره آلودگی هوا بود.

طبق قانون جدید واردات ، تنها خودرو هایی که استاندارد های یورو 5 و یورو 6 را دارند مجوز واردات کسب می کنند. این در حالی است که حتی بنزین یورو 4 نیز در بسیاری از جایگاه های کشور توزیع نمی شود و بر اساس بررسی های صورت گرفته آلایندگی خودروهای یورو 5 و یورو 6 در صورت عدم استفاده از بنزین مربوطه، از خودرو های یورو 4 نیز بیشتر است.

این نکته ای بود که سرهنگی و کل مجموعه ایرتویا در مورد آن تاکید و اتفاق نظر داشتند. از این رو بهتر است قبل از ایجاد یک قانون جدید ، ابتدا زیر ساخت های آن انجام شده و سپس آن قانون در کشور اجباری باشد.

 افتتاح نمایندگی مرکزی ایرتویا در غرب تهران

 افتتاح نمایندگی مرکزی ایرتویا در غرب تهران

 افتتاح نمایندگی مرکزی ایرتویا در غرب تهران

 افتتاح نمایندگی مرکزی ایرتویا در غرب تهران

 افتتاح نمایندگی مرکزی ایرتویا در غرب تهران

منبع:دنده 6

منبع : Car_ir ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶:۱۲ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۸۱
  • تعداد حاضران : ۲۴۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها