freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، برداره دادیار دیوان عالی و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان تهران ضمن اشاره به اینکه همانطور که در خصوص مسائل بهداشتی پیشگیری بهتر از درمان است، اظهار کرد: در وقوع جرم نیز پیشگیری از وقوع جرم بهتر از اقدامات پس از وقوع جرم است. در استان تهران می‌توان کارهایی انجام داد که جلوی یکسری از جرایم و آسیب ها را بگیریم.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان تهران گفت:‌ با توجه به اینکه معاونت اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم هم در قوه قضاییه و هم در سایر استان های کشور جدیدالاتاسیس است، اما تاکنون اقدامات موثری را انجام داده است. برای نمونه در تهران برای سرقت گوشی های موبایل و مفقودی‌ها این برنامه ریزی با اپراتورهای تلفن های همراه صورت گرفته است که به واسطه ارسال شماره سریال گوشی در قالب یک پیامک، پیگیری‌های لازم بدون تشکیل پرونده در دادسراها صورت می گیرد.

وی ادامه داد: تاکنون حدود  380 مورد پرونده وجود داشته که حدود 50 مورد از آن‌ها یعنی کمتر از 14 درصد ردیابی شده است و بسیاری از پرونده ها وارد دادگستری نشده است. همچنین در بانک‌ها هم برنامه ای داریم که به واسطه آن تمام شعب بانک ها باید احراز هویت کامل کنند تا مانع افتتاح حساب های جعلی و جرایمی مانند چک‌های برگشتی غیرقابل وصول شوند؛ زیرا عواقب این جرایم این است که مالباخته مالش را از دست داده است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۵:۷ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۸
  • تعداد حاضران : ۱۹۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها