freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374412/40  زمان: 16:31  1395/09/02  بازدید: 3,835

سرمربی استقلال که این روزها حملات زیادی از سوی استقلالی های سابق را تحمل می کند، همچنان با سیاست سکوت نسبت به این قضایا واکنش نشان می دهد.

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای گذشته و بعد از پایان دیدار استقلال برابر صبا هجمه های زیادی علیه منصوریان و البته بازیکنان استقلال شکل گرفت. بعد از دیدار روز جمعه بود که صمد مرفاوی در نشست خبری بعد از بازی، منصوریان و رفتارهای او را در جریان بازی به شدت مورد انتقاد قرار داد. طعنه های مرفاوی با گذشت 48 ساعت از بازی همچنان ادامه دارد و منصوریان به دلیل رفتارهای خود از سوی سرمربی و هم بازی پیشین خود مورد اتهام قرار گرفته است.


انتقادات به منصوریان اما این روزها تنها محدود به مرفاوی نیست و سرمربی آبی پوشان از سوی بسیاری از استقلالی ها در روزهای گذشته مورد انتقاد قرار گرفته است.


واکنش منصوریان اما به همه این طعنه ها تنها سکوت بوده است. سرمربی استقلال که در ابتدای فصل روزهای سختی را سپری کرده بود، این روزها با نتیجه گیری استقلال دوباره در موضع قدرت قرار دارد. شاگردان او با عبور از سد صبا در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی قرار دارند و مدتهاست که در لیگ طعم شکست را نچشیده اند. خط دفاعی این تیم روزهای خوبی را تجربه می کند و استقلال مدل منصوریان دیگر نشانی از تیم نا امید کننده هفته های ابتدایی ندارد.


همه این اتفاقات باعث شده تا سرمربی آبی ها با بی توجهی نسبت به این اتفاقات، سیاست سکوت را اتخاذ کند تا دود این اختلافات به چشم آبی پوشان نرود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱:۹ دیده شده : ۱۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۴
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها