freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یکی از نکات کلیدی برای موفقیت در بازاریابی، پیدا کردن مکان هایی است که کاربران را به سمت خود جذب کرده اند و این روزها مخاطبان معمولاً بیشتر وقت خود را در شبکه های اجتماعی سپری می کنند. با توجه به این موضوع، ورود شرکت ها و برندهای تجاری در پلتفرم های اجتماعی نظیر اسنپ چت و فیسبوک اصلاً تعجب برانگیز نیست.

قطعاً بیشترین مکان های مجازی که می شود در آن ها برندهای مختلف را پیدا کرد؛ فیسبوک، توییتر و اینستاگرام هستند؛ البته تلاش های زیاد اسنپ چت در این زمینه را هم نباید نادیده بگیریم.

گوگل هم نخواسته از فرصت ایجاد شده برای بیشتر نشان دادن خود در شبکه های اجتماعی عقب بیافتد و تصمیم گرفته اکانت رسمی اندروید را در شبکه اجتماعی محبوب به اشتراک گذاری عکس و ویدیو یعنی اینستاگرام راه اندازی کند. بنابراین علاقه مندان به این سیستم عامل، از این لحظه می توانند اکانت رسمی اندروید در اینستاگرام را که نشانی آن Android@ است، دنبال کنند و پست های آن را مشاهده کنند.

فعلاً آنچه گوگل در این اکانت منتشر کرده، شامل 6 عکس کلاژ تحت عنوان "Hello World" یا سلام دنیا می شود. البته از لحاظ فنی، می توان گفت که چهار عکس و دو ویدیو در این صفحه قرار داده شده که ویدیوها در واقع انیمیشن هایی کوتاه هستند. برای مثال اینیمیشنی از دست دادن نماد اندروید به نشانه سلام به کاربران اینستاگرام.

در بین تصاویر منتشر شده، محصولات مختلف گوگل نیز به چشم می خورند. از جمله: گوشی گوگل پیکسل، چندین گوشی نکسوس 6P، تبلت Pixel C، ساعت های هوشمند مجهز به اندروید ویر، اندروید اتو، اندروید پی و البته تعداد زیادی شکلات و شیرینی خوشمزه که نمایانگر نسخه های متفاوتی از این سیستم عامل هستند؛ مانند دونات، جلی بینز، آب نبات چوبی، مارشمالو و البته نوقا.هنوز مشخص نیست که آیا گوگل قصد دارد در این صفحه حضوری فعال داشته باشد یا خیر، اما قطعاً این اکانت ساخته شده تا طرفدارانش را در کنار هم جمع کند و حتی بر تعداد آن ها اضافه کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۷:۳۲ دیده شده : ۱۴۱بار نویسنده : admin

در اینستاگرام نمیتونم فالو کنم چرا در اینستاگرام نمیتونم فالو کنم اینستاگرام نمیتونم فالو کنم در اینستاگرام بلاک شدم از کجا بفهمم در اینستاگرام بلاک شدم در اینستاگرام هنرمندان در اینستاگرام هنرمندان چه خبر است؟ در اینستاگرام هنرمندان چه میگذرد در اینستاگرام هنرمندان چه خبر در اینستاگرام هنرمندان مشهور در اینستاگرام بازیگران چه میگذرد در اینستاگرام بازیگران چه خبر است؟ در اینستاگرام در اینستاگرام چگونه تگ کنیم در اینستاگرام دایرکت چیست در اینستاگرام چگونه عکس ذخیره کنیم در اینستاگرام چگونه چت کنیم در اینستاگرام چگونه شات کنیم اینستاگرام در کامپیوتر چگونه در اینستاگرام عکس تگ کنیم چگونه دوستانمان را در اینستاگرام تگ کنیم چگونه دوستان را در اینستاگرام تگ کنیم چگونه در اینستاگرام عکس را تگ کنیم چگونه در اینستاگرام دوستان خود را تگ کنیم چگونه در اینستاگرام دیگران را تگ کنیم چگونه افراد را در اینستاگرام تگ کنیم چگونه دوستان خودرا در اینستاگرام تگ کنیم چگونه یک نفر را در اینستاگرام تگ کنیم در اینستاگرام منظور از دایرکت چیست چگونه در اینستاگرام عکس را ذخیره کنیم چگونه در اینستاگرام عکسها را ذخیره کنیم؟ چگونه در اینستاگرام اندروید عکس ذخیره کنیم چگونه در برنامه اینستاگرام عکس ذخیره کنیم چگونه یک عکس را در اینستاگرام ذخیره کنیم چگونه در اینستاگرام خصوصی چت کنیم چگونه در اینستاگرام شات اوت کنیم اینستاگرام در کامپیوتر دانلود ساخت اینستاگرام در کامپیوتر نصب اینستاگرام در کامپیوتر سایت اینستاگرام در کامپیوتر ساختن اینستاگرام در کامپیوتر اجرای اینستاگرام در کامپیوتر برنامه اینستاگرام در کامپیوتر اکانت اینستاگرام در کامپیوتر سرچ اینستاگرام در کامپیوتر رسمی شدن فرزندان جانباز رسمی شدن فرزندان جانبازان قانون رسمی شدن فرزندان جانباز رسمی شدن پیج اینستاگرام رسمی شدن مرز کیله سردشت رسمی شدن معلمان حق التدریس رسمی شدن مذهب شیعه در ایران رسمی شدن مذهب شیعه چگونگی رسمی شدن مذهب شیعه در ایران رسمی شدن نیروهای پیمانی رسمی شدن نیروهای پیمانی آموزش و پرورش شرایط رسمی شدن نیروهای پیمانی خبر رسمی شدن نیروهای پیمانی رسمی شدن رسمی شدن فرزندان شهید رسمی شدن مرز ریمدان رسمی شدن معلمان پیمانی رسمی شدن فرزندان شهدا رسمی شدن فرزندان شاهد بخشنامه رسمی شدن فرزندان شاهد شرایط رسمی شدن فرزندان شاهد رسمی شدن معلمان پیمانی 89 زمان رسمی شدن معلمان پیمانی اخبار رسمی شدن معلمان پیمانی شرایط رسمی شدن معلمان پیمانی اندروید بالاخره در اینستاگرام صاحب اکانت رسمی شد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها