freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374450/42  زمان: 19:40  1395/09/02  بازدید: 1,096

زلاتان ایبراهیمویچ، ستاره سوئدی منچستریونایتد احتمال حضور در لیگ ایالت متحده آمریکا در سالهای آتی را رد نکرد.

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان در تابستان امسال و در حالیکه اخبار زیادی مبنی بر مهاجرت او به ایالت متحده بود، با قراردادی آزاد به منچستریونایتد پیوست.

 

 

 

 

زلاتان گفت: "بازی در لیگ ایالت متحده نیز می تواند یک گزینه برای من باشد. من می توانم فتوحات خود در اروپا را در آنجا نیز ادامه دهم. بسیاری از بازیکنان در طول دوران حرفه ای خود در یک باشگاه باقی می مانند اما من مثل ناپلئون علاقمندم تا همیشه کشورهای جدیدی را فتح کنم. پس شاید من هم مانند او باید از فراز اقیانوس آتلانتیک گذر کنم و ایالت متحده را نز به فتوحات خود اضافه کنم.

 

اما ممکن است من تصمیم بگیرم در منچستریوناتد برای یک فصل دیگر باقی بمانم. البته ملاک های تصمیم گیری من تنها مختص به فوتبال نیست و عواملی چون مسائل روحی، ذهنی و فیزیکی نیز تاثیرگذار است".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۳:۲۵ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin

خواهم کرد کار خواهم کرد آشنا خواهم کرد فراموشت خواهم کرد زندگی خواهم کرد پرواز خواهم کرد سکوت خواهم کرد صبر خواهم کرد پیدایت خواهم کرد سفری خواهم کرد آشتی خواهم داد آشنا خواهم کرد فراموشت خواهم کرد لیلا مردانی فراموشت خواهم كرد رمان فراموشت خواهم کرد شعر فراموشت خواهم کرد رمان عاشقانه فراموشت خواهم کرد دانلود کتاب فراموشت خواهم کرد زمانی فراموشت خواهم کرد دانلودرمان فراموشت خواهم کرد زمانی فراموشت خواهم کرد که زندگی خواهم کرد حتی اگر زندگی خواهم کرد شعر زندگي خواهم كرد دوباره زندگی خواهم کرد در تو زندگی خواهم کرد رمان از فردا زندگی خواهم کرد جشنواره در تو زندگی خواهم کرد تا شقایق هست زندگی خواهم کرد من زندگی خواهم کرد پرواز خواهم كرد روزی پرواز خواهم کرد من پرواز خواهم کرد کافه ماه من پرواز خواهم کرد یک روز من سکوت خواهم کرد صبر خواهم کرد وحشی رمان پیدایت خواهم کرد دانلود رمان پیدایت خواهم کرد خلاصه رمان پیدایت خواهم کرد خواندن رمان پیدایت خواهم کرد نگاه دانلود رمان پیدایت خواهم کرد زلاتان: مانند ناپلئون کشورگشایی خواهم کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها