freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یکی از برترین دانشگاه های دنیا به زودی با ارایه دوره های رایگان آموزش عمومی آنلاین به جمع سایر دانشگاه های برجسته مانند برکلی، هاروارد و ماساچوست خواهد پیوست. در اجرای این برنامه که از ماه فوریه سال 2017، بهمن 1395، آغاز خواهد شد دانشگاه آکسفورد با همکاری پلتفرم غیرانتفاعی آموزش آنلاین edX درس گروه اقتصاد با عنوان "از فقر تا رفاه: درک توسعه اقتصادی" را ارایه خواهد داد.
در حالیکه آموزش اینترنتی رایگان مدتی است در آمریکا بسیار رواج یافته است - و نیویورک تایمز سال 2012 را "سال آموزش اینترنتی رایگان" نامید – آکسفورد تا این لحظه به ارایه چنین برنامه هایی روی نیاورده بود. کاملا مشخص است که ارایه چنین دوره هایی در مناطقی که دسترسی به آموزش عالی وجود ندارد بسیار کاربردی خواهد بود، چرا که بعنوان مثال درس فوق الذکر توسط استاد سیاست های اقتصادی و عمومی آکسفورد، سر پل کولیر، ارایه خواهد شد و به گفته دانشگاه آکسفورد "به نقش حیاتی دولت ها در پیشبرد توسعه اقتصادی" می پردازد.


پروفسور وودز از مدیران آکسفورد در این خصوص اظهار کرده است:

ماموریت این دانشگاه ارتقای عملکرد دولت ها در سراسر دنیا از طریق پژوهش و آموزش است و این امر افراد دولتی، معلمان، کارآفرینان، خبرنگاران و شهروندانی را می طلبد که از تحصیلات بالاتری برخوردار باشند. به نظر ما این آموزش رایگان عمومی اینترنتی راهی موثر برای گسترش امکان دسترسی به دانش خارج از کلاس های درس آکسفورد است که به مردم کمک می کند با روش های شکوفایی جامعه و کشور خود آشنا شوند.

ثبت نام از هم اکنون و از طریق پلتفرم edX آغاز شده و متقاضیان باید در هفته دو تا سه ساعت زمان برای گذراندن این دوره ی شش هفته ای صرف کنند. مواد درسی این دوره پس از پایان دوره در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۰:۲۵ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin

دانشگاه آکسفورد دانشگاه آکسفورد آمریکا سایت دانشگاه آکسفورد سایت دانشگاه آکسفورد آمریکا سایت دانشگاه Oxford وب سایت دانشگاه آکسفورد سایت کتابخانه دانشگاه آکسفورد سایت دانشگاه آزاد واحد آکسفورد سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد آکسفورد سایت انتشارات دانشگاه آکسفورد سایت اصلی واحد آکسفورد دانشگاه آزاد سایت دانشگاه آکسفورد انگلیس در سال در سال ۹۵ در سال به انگلیسی در سال95 در سال 1999 کودکی در سالگرد پدر در سال 2009 ویدیویی در سال چند هفته است در سالگرد ازدواج چه کنیم در سال چند هفته داریم قیمت مسکن در سال ۹۵ قیمت مسکن در سال95 بازار مسکن در سال95 در سال 1999 کودکی در غیاب در سال 1999 کودکی ربوده شد شعر در سالگرد پدر در سوگ سالگرد پدر متن در سالگرد پدر شعر در مورد سالگرد پدر متن در مورد سالگرد پدر شعر در سوگ سالگرد پدر مطلب در مورد سالگرد پدر جمله در مورد سالگرد پدر شعری در مورد سالگرد پدر مرخصی در سال چند روز است سال چند هفته است مرخصی استعلاجی در سال چند روز است مرخصی کارگران در سال چند روز است سالگرد ازدواج چه کنیم در سال چند روز کاری داریم در سال چند روز مرخصی استعلاجی داریم دانشگاه آکسفورد در سال 2017 دوره‌های رایگان آنلاین ارایه میکند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۷۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها