freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


آمازون یکی از بزرگ ترین فروشگاه های اینترنتی در دنیاست اما اگر شما هم جزو مشتریان این فروشگاه آنلاین هستید و میخواهید بدون اینکه جعبه سفارش داده شده از آمازون را باز کنید، از محتویات داخل آن و کالاهایی که واقعاً خریده بودید مطمئن شوید شانس به شما رو کرده است؛ چرا که آمازون به تازگی یک قابلیت جدید را به اپلیکیشن iOS خود اضافه کرده که به کاربر اجازه می دهد با اشعه ایکس داخل جعبه را ببیند.


این قابلیت به کاربران اجازه می دهد که محتویات جعبه را بدون باز کردن آن مشاهده کنند. بنابراین در شرایطی که سفارشات داخل جعبه اشتباه فرستاده شده باشد، می توانید آن را بدون نیاز به باز کردن و بسته بندی دوباره به شرکت بازگردانید.


اما این قابلیت چطور کار می کند؟ در ابتدا باید بدانید که این روش در واقع یک اسکن واقعی اشعه ایکس نیست. کاری که لازم است کاربران انجام دهند این است که دوربین اپلیکیشن آمازون را باز کنند و سپس آن را روی بارکد جعبه نگه دارند. هنگامی که کد اسکن شد، این اپلیکیشن می تواند تصاویر محصولات داخل جعبه را به نمایش بگذارد. البته این تصاویر واقعی نیستند که از داخل جعبه گرفته می شوند، بلکه تصویری از محصولات سفارش داده شده هستند تا شناسایی بصری را برای کاربر فراهم کنند.


این قابلیت حتی هنگامی که جعبه حاوی چند محصول باشد هم قادر است آنها را مرتب کرده و نشان دهد. اکنون اگر نگران حریم خصوصی خود و افراد معدودی که می خواهند خریدهای شما را اسکن کنند هستید، بهتر است دلهره نداشته باشید چون این قابلیت برای آنها فعال نخواهد بود.برای انجام این اسکن باید از داخل اپلیکیشن وارد حساب آمازون خود شوید. این بدان معنی ست که اپلیکیشن می تواند به شما بگوید چه چیزی سفارش داده اید و قادر خواهید بود توسط بارکد، سفارشات خود را چک کنید. اگر سفارشات متعلق به شما نباشد اقلام مورد نظر نمایش داده نخواهند شد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۰:۲۸ دیده شده : ۱۱۴بار نویسنده : admin

بررسی اقلام ترازنامه بازاریابی سفارشی بازی سفارشی باربی سمند سفارشی با داشبورد جدید قیمت سمند سفارشی با داشبورد جدید عکس/ سمند سفارشی با داشبورد جدید فرق سفارشی با پیشتاز فرق سفارشی و پیشتاز فرق پست سفارشی با پیشتاز تفاوت سفارشی و پیشتاز فرق پست سفارشی و پیشتاز تفاوت پست سفارشی با پیشتاز فرق پست سفارشي با پيشتاز تفاوت پست سفارشی و پیشتاز تفاوت پست سفارشي با پيشتاز تفاوت پست سفارشي و پيشتاز تفاوت پست عادی، سفارشی و پیشتاز فرق پست سفارشي و پيشتاز فرق بین پست سفارشی و پیشتاز تفاوت قیمت پست سفارشی و پیشتاز فرق بین پست پیشتاز با سفارشی چیست کارت هدیه سفارشی بانک پاسارگاد تفاوت 206 سفارشی با معمولی فرق 206 سفارشی با معمولی تفاوت 206 تیپ 2 سفارشی با معمولی عوارض اشعه اسکن قلب سی تی اسکن اشعه میزان اشعه سی تی اسکن دوز اشعه در سی تی اسکن اشعه ایکس در سی تی اسکن مضرات اشعه سی تی اسکن عوارض اشعه سی تی اسکن خطرات اشعه سی تی اسکن ضرر اشعه سی تی اسکن اشعه ی سی تی اسکن میزان اشعه در سی تی اسکن اشعه اسکن قلب ضرر اشعه اسکن قلب اشعه اسکن اشعه اسکنر اشعه اسکن هسته ای اشعه گاما اسکن اشعه سی تی اسکن اسکنر اشعه ایکس اندروید مضرات اشعه اسکنر اشعه دستگاه اسکنر خطرات اشعه اسکن مضرات اشعه اسکن مضرات اشعه سیتی اسکن مضرات اشعه ایکس سی تی اسکن اسکن قلب با اشعه گاما بررسی اقلام سفارشی با اسکن اشعه ایکس اپلیکیشن iOS آمازون

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها