freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


هکرهای ترکیه در اعتراض به ممنوعیت پخش اذان از مساجد فلسطین اشغالی، سایت موساد را هک کردند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از ترکیا پوست، گروهی از هکرهای ترکیه در اعتراض به تصویب قانون منع پخش اذان از مساجد فلسطین اشغالی توسط پارلمان رژیم صهیونیستی، به سایت «موساد»، سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی حمله کرده و آن را هک کردند.

این گروه که خود را «اصلان نفرلری» (شیر مردان) می ‌نامد، با حمله سایبری به سایت موساد، توانست آن را به مدت چندین ساعت از اینترنت خارج کند.

این هکرها اعلام کردند این اقدام در اعتراض به تصمیم رژیم صهیونیستی در منع پخش صدای اذان از مساجد در فلسطین اشغالی صورت گرفته است.

هکرهای مذکور پس از هک کردن سایت موساد تأکید کردند از این به بعد حق را به حق ‌دار خواهند رساند و به زودی سیستم اینترنت رژیم جعلی اسرائیل را به جهنم خواهند فرستاد.

«کمیته وزارتی اسرائیل» 13 نوامبر سال جاری به لایحه ممنوعیت پخش اذان از بلندگو در قدس رأی مثبت داد.

این در حالی است که دو تن از نمایندگاه مسلمان در پارلمان رژیم صهیونیستی در واکنش به این اقدام در صحنه پارلمان اذان گفتند.

رژیم صهیونیستی بعد از تصویب این لایحه مسجدی را به دلیل پخش اذان 200 دلار جریمه کرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۵:۷ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin

سایت موساد سایت موساد اسرائیل سايت موساد سایت موساد اسرائيل سایت موساد فارسی سایت موساد هک شد سایت موساد چیست سایت جدید موساد سایت نیازمندیهای موساد وب سایت موساد سایت رسمی موساد هک شدن سایت موساد وب سایت رسمی موساد وایبر را هک کنیم چگونه وایبر را هک کنیم چطور وایبر را هک کنیم چگونه اکانت وایبر را هک کنیم چگونه وایبر دیگران را هک کنیم چگونه استیکر وایبر را هک کنیم چگونه وایبر دوستانمان را هک کنیم چگونه استیکر های پولی وایبر را هک کنیم چگونه کلش را هک کنیم چگونه کلش را هک کنیم بدون روت چگونه کلش را هک کنیم که ارور ندهد چگونه کلش را هک کنیم بدون نیاز به روت چگونه کلش را هک کنیم رایگان چگونه کلش را هک کنیم اپارات چگونه کلش را هک کنیم اندروید چگونه کلش را هک کنیم برای اندروید چگونه نسخه جدید کلش را هک کنیم چگونه كلش را هك كنيم چگونه لاین را هک کنیم چگونه لاين را هك كنيم چگونه لاين را هک کنيم چگونه استیکر لاین را هک کنیم چگونه لاین دیگران را هک کنیم چگونه اکانت لاین را هک کنیم چگونه ایدی لاین را هک کنیم چگونه تم لاین را هک کنیم چگونه پیج لاین را هک کنیم چگونه لاین هک کنیم چگونه وایبر هک کنیم چگونه وایبر رو هک کنیم چگونه با وایبر هک کنیم چگونه Viber را هک کنیم چگونه اینستاگرام را هک کنیم چگونه اکانت اینستاگرام را هک کنیم چگونه پیج اینستاگرام را هک کنیم چگونه رمز اینستاگرام را هک کنیم چگونه پسورد اینستاگرام را هک کنیم چگونه ایدی اینستاگرام را هک کنیم چگونه اینستاگرام دیگران را هک کنیم چگونه صفحه اینستاگرام را هک کنیم چگونه اینستاگرام افراد را هک کنیم چگونه پیجی در اینستاگرام را هک کنیم چگونه بازی را هک کنیم چگونه بازی را هک کنیم بدون نیاز به روت چگونه بازی کلش را هک کنیم چگونه بازی پو را هک کنیم چگونه بازی ها را هک کنیم چگونه بازی اندروید را هک کنیم چگونه یک بازی را هک کنیم چگونه بازی آنلاین را هک کنیم چگونه بازی مستر90 را هک کنیم چگونه بازی سالار را هک کنیم چگونه ایمیل را هک کنیم چگونه ایمیل کسی را هک کنیم؟ چگونه ایمیلی را هک کنیم چگونه ايميل را هك كنيم چگونه یک ایمیل را هک کنیم چگونه پسورد ایمیل را هک کنیم چگونه ایمیل یاهو را هک کنیم چگونه ایمیل دیگران را هک کنیم چگونه رمز ایمیل را هک کنیم چگونه ایمیل افراد را هک کنیم چگونه پسورد را هک کنیم؟ چگونه پسورد فیسبوک را هک کنیم؟ چگونه پسورد جی میل را هک کنیم؟ چگونه پسورد وایرلس را هک کنیم چگونه پسورد Wifi را هک کنیم چگونه پسورد یاهو را هک کنیم؟ چگونه پسورد Gmail را هک کنیم چگونه پسورد کامپیوتر را هک کنیم؟ چگونه پسورد اینترنت را هک کنیم چگونه کامپیوتر را هک کنیم چگونه کامپیوتری را هک کنیم چگونه کامپیوتر دیگران را هک کنیم چگونه یک کامپیوتر را هک کنیم چگونه رمز کامپیوتر را هک کنیم چگونه کامپیوتر دیگری را هک کنیم چگونه کامپیوتر دیگر را هک کنیم چگونه کامپیوتر هک کنیم چگونه بازی های کامپیوتر را هک کنیم چگونه Wifi را هک کنیم چگونه Wifi را هک کنیم اندروید چگونه رمز Wifi را هک کنیم چگونه یک Wifi را هک کنیم چگونه Wifi هک کنیم چگونه Wifi دیگران را هک کنیم چگونه یک شبکه Wifi را هک کنیم چگونه رمز Wifi دیگران را هک کنیم چگونه رمز Wifi هک کنیم منو کردند منو بزور کردند دو نفری منو کردند به زور منو کردند چند نفری منو کردند لختم کردند بزور لختم کردند داستان لختم کردند جدایمان کردند بازی کردند هکرهای ترکیه سایت موساد را هک کردند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها