freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا مازندران، امیر دریادار خرداد حکیمی در آیین استقبال از دانشجویان زائر کربلا در مسجد جامع نوشهر با اشاره به حرکت بزرگ مسلمانان در روز اربعین در کربلای معلا، اظهار کرد: دولت جمهوری اسلامی با تمهیداتی که اندیشید توانست راه کربلا را با وجود ناامنی‌های گسترده در کشور عراق و کشورهای همسایه بگشاید و امنیت را برقرار کند.

وی با بیان این که درس‌های بزرگی از واقعه بزرگ کربلا گرفته می‌شود، افزود: بعد از گذشت ۱۴ قرن از واقعه کربلا همچنان همه مسلمانان با شوق زیاد و انگیزه فراوان در روز اربعین به کربلا می‌روند.

فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر تصریح کرد: در این برهه از زمان نیز برای شیعیان در گوشه کنار جهان اتفاقاتی روی می‌دهد.

حکیمی با تأکید بر کاهش آسیب‌پذیری در کشور، گفت: نباید در مقابل دشمن به گونه‌ای عمل کنیم که آسیب‌پذیر باشیم.

وی به گزینه‌های یک کشور قوی اشاره کرد و متذکر شد: دارا بودن تجهیزات و نیروی نظامی قوی یکی از گزینه‌های یک کشور قوی است اما به معنای کامل نیست و ممکن است کشوری دارای نیرو و تجهیزات کافی باشد اما قوی محسوب نشود.

فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر پایبندی به فرهنگ را لازم دانست و گفت: فرهنگ کشور ما عاشورایی است که دارای جمعیتی باکیفیت و منابع زیاد است.

حکیمی با اشاره به این که قدرت به تنهایی کافی نیست بلکه باید در سایر گزینه‌ها نیز یک کشوری دارای قوت باشد، تاکید کرد: کشوری موفق است که هم قدرت نظامی داشته باشد و هم قوت خود را تقویت کند و این دو در کنار هم موجب موفقیت یک کشور است.

وی با اشاره به در پیش بودن روز نیروی دریایی، اظهار کرد: دانشجویان و اساتید ما با شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی در کربلا به لحاظ روحی تقویت کافی شدند.

این مسئول با تأکید بر زنده نگهداشتن حماسه کربلا، بیان کرد: دانشجویان این دانشگاه باید خود را به لحاظ جسمی، معنوی و علمی تقویت کنند و هر سه گزینه در کنار هم موجب قوی بودن یک کشور می‌شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۶:۴۲ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۳
  • تعداد حاضران : ۲۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها