freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


چندی پیش هواوی اعلام کرد که در نظر دارد تا در کوتاه مدت، اپل را به عنوان دومین تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند پشت سر بگذارد. با توجه به تعیین این هدف برای کوتاه مدت، به نظر می‌رسد چینی‌ها تبدیل شدن به بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند را در بلند مدت در نظر دارند و از این‌رو در پی عبور از سامسونگ در سال‌های آینده هستند. با نگاهی به وضعیت کنونی هواوی و در نظر گرفتن پتانسیل این کمپانی، می‌توان به روشنی دید که دست یافتن به این موقعیت چندان برای کمپانی چینی دور از دسترس نیست.

شاید در ابتدا در نظر گرفتن چنین اهدافی را توسط هواوی یک ایده‌ی جاه‌طلبانه بدانیم، اما اگر اهداف خود را با توجه به شناختی که از خود داریم، تعیین کنیم، واژه‌ی جاه طلبی رنگ باخته و باید از آن با عنوان اعتماد به نفس یاد کنیم. البته باید این نکته را بررسی کنیم که آیا اعتماد به نفس به جا بوده یا منجر به اغراق شده است. باید ببینیم که آیا هواوی در ماه‌های آینده از گفته‌های خود پا پس می‌کشد یا با آگاهی کامل از برنامه‌ها و داشته‌های خود، همچنان مشتاقانه به سمت دست یافتن به اهدافش گام بر می‌دارد.

گزارش منتشر شده در AndroidPit به بررسی این موضوع پرداخته و فاکتورهایی از هواوی را، که نشان می‌دهد چینی‌ها در پی اغراق نیستند، مورد بررسی قرار داده است.

میت 9 هواوی

در صورتی که اخبار دنیای فناوری و مخصوصا آمار مربوط به عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند را دنبال کنید، خواهید دید که هواوی در چند فصل اخیر به جایگاه سوم بزرگترین عرضه‌کنندگان گوشی‌های هوشمند در بازار جهانی تکیه زده است. برخلاف بسیاری از گفته‌ها که چین را عامل اصلی برتری هواوی و تکیه زدن به جایگاه سوم می‌دانند، قریب به نیمی از فروش این کمپانی در خارج از بازار چین است. بخش بزرگی از فروش هواوی در خارج از مرزهای چین محدود به بازار اروپا است. هرچند نمی‌توان تاثیر بازار چین را در پیشرفت‌های هواوی نادیده گرفت، اما هسته‌ی اصلی استراتژی این کمپانی روی بازار چین استوار نیست.

سیستم تولید آشنا با توانایی کاهش هزینه‌ها

هر چند اپل طرفداران بسیاری دارد، اما انتقادات زیادی را نیز متوجه خود می‌بیند، اما یکی از جنبه‌های عملکرد اپل که بسیار راهگشا است و انتقاد چندانی نمی‌توان بر آن وارد دانست، فرآیندی است که این کمپانی برای تولید محصولاتش در پیش می‌گیرد. کوپرتینویی‌ها وظیفه‌ی تولید ماژول‌های مورد استفاده در گوشی‌های هوشمند خود را با برون‌سپاری به کمپانی‌های دیگر می‌سپارند، هرچند کل مجموعه زیر نظر اپل کار می‌کند. بهینگی و عملکرد خوب این نوع از تولید کاملا ثابت شده، به‌طوری که سایر کمپانی‌ها نظیر سامسونگ نیز مدل مشابهی را برای پیشبرد اهداف خود انتخاب کرده‌اند. تولید تراشه‌های اکسینوس در کنار فرآیندی که گوگل برای تولید پیکسل‌هایش در پیش گرفته مشابه روشی است که اپل از سال‌های دور از آن بهره می‌گیرد. هواوی نیز با درک اینکه این مدل بسیار بهتر است، آن را سرلوحه‌ی تولیدات خود قرار داده و حتی تراشه‌ی اختصاصی خود را نیز از طریق کمپانی زیر نظرش، های‌سیلیکون با نام کرین تولید می‌کند.

استفاده از ماژول‌های تولیدشده توسط سایر بخش‌های کمپانی یا شرکای سخت‌افزاری باعث می‌شود تا صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌ی تولید یک محصول انجام شود، چراکه هزینه‌ی خرید یک ماژول سخت‌افزاری از کمپانی‌های دیگر بسیار بالاتر از تأمین آن از طریق شرکای سخت‌افزاری یا شاخه‌های دیگر کمپانی مادر است. برای مثال هواوی با تولید پردازنده‌های مورد نیاز خود، سوددهی خود را افزایش می‌دهد و این موضوعی است که به مذاق سهامداران و سرمایه‌گذاران خوشایند است. در اختیار گرفتن تولید ماژول‌هایی نظیر تراشه‌ی پردازشی در آینده خلاقیت را نیز در کمپانی شکوفا کرده و در نتیجه‌ی آن محصولاتی متفاوت از بازار با کیفیت بالا عرضه خواهند شد که مجموع این اتفاقات منجر به تکرار چرخه‌ی موفقیت برای یک کمپانی خواهد شد.

تلاش برای برندسازی

از جمله‌ مشکلات بزرگ هواوی در غرب، ناشناخته بودن برند این کمپانی در کنار رویکرد نه چندان مثبتی است که کاربران در کشورهای غربی در قبال برند‌های چینی دارند. هواوی به اندازه‌ی اپل یا سامسونگ در کشور‌های غربی و مخصوصا بازار آمریکای شمالی شناخته شده نیست. شناساندن برند و تغییر وجهه‌ی آن نیازمند سرمایه‌گذاری است و هواوی نیز با علم به این موضوع، بخشی از بودجه کمپانی برای حل این مشکل اختصاص یافته است. برای مثال می‌توان به برگزاری کنفرانس‌ معرفی محصولات هواوی اشاره کرد که علاوه بر روزنامه‌نگاران در حوزه‌ی فناوری، خبرنگارانی نیز از روزنامه‌های کثیرالانتشار و شناخته شده در کشورهای غربی به مراسم دعوت می‌شوند تا بیشترین جامعه‌ی مخاطبان از رونمایی محصولات جدید هواوی آگاه شوند.

نتایج رضایت‌بخش

تا چند سال پیش غرفه‌های هواوی در نمایشگاه‌هایی نظیر کنگره‌ی موبایل بارسلون چندان بزرگ نبود و بازدیدکنندگان زیادی نیز به سراغ این کمپانی نمی‌رفتند، اما اخیرا همه چیز تغییر پیدا کرده است. بودجه‌ای که هواوی برای شرکت در نمایشگاه‌ها و گردهمایی‌ها پرداخت می‌کند، افزایش پیدا کرده تا از این طریق چینی‌ها بتوانند با غرفه‌های پر زرق‌وبرق، افراد بیشتری را به سمت خود بکشانند. اما این تنها عاملی نیست که افراد را به سمت هواوی می‌کشاند، بلکه طیف محصولات باکیفیت هواوی نیز باعث شده تا در سال‌های اخیر تعداد بیشتری به سمت این برند تمایل داشته باشند. موفقیت روزافزون هواوی در بازار اروپا باعث شده تا هر روز مشتریان بیشتری که شامل مردم عادی یا علاقه‌مندان به فناوری و خبرنگاران هستند به سراغ هواوی بروند.

در مدتی بیش از یک سال، فروش جهانی گوشی‌های هوشمند هواوی با افزایش ۶۳ درصدی روبرو شده است. در چین این کمپانی به تنهایی موفق شده تا فروش خود را بیش از ۸۱ درصد افزایش دهد. تابستان سال گذشته، هواوی آمار خیره‌کننده‌ی دیگری را برای شروع سال اعلام کرد که نشان از افزایش ۴۰ درصدی فروش داشت. به بیان بهتر تقاضا برای گوشی‌های هوشمند هواوی بیش از پیش قوی‌تر می‌شود.

افزایش اعتبار تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند چینی

همواره تولیدکنندگان چینی با بدبینی در بازار‌های جهانی دیده می‌شدند، چراکه عواملی نظیر کیفیت پایین در کنار نرم‌افزار‌های جاسوسی موجود روی این گوشی‌های هوشمند باعث شده بود تا گوشی‌های هوشمند چینی جدی گرفته نشوند. البته بخش اعظمی از این بی‌اعتمادی نتیجه‌ی محصولات بی نام و نشانی است که می‌توان در بازار پیدا کرد، حال آنکه هواوی را نمی‌توان جزو بدترین محصولات چینی به شمار آورد. مشکلاتی که اخیرا برای محصولات سامسونگ و اپل به وجود آمده، نشان داده که نقص در فرایند تولید می‌تواند گریبان هر تولیدکننده‌ای را بگیرد.

با تمام این اوصاف اخیرا شاهد این موضوع هستیم که نگرش به محصولات چینی رو به بهبود است. علاقه‌ی کاربران به محصولات چینی را باید زاییده‌ی برچسب قیمتی خواند که آن‌ها را در بازار بی‌رقیب کرده است.شاید روزهایی که در بازار شاهد منفک کردن محصولات اپل و سامسونگ از دیگر گوشی‌های هوشمند باشیم به زودی به پایان برسد، چراکه هواوی با در اختیار داشتن جایگاه سوم، اخیرا محصولات بسیار جالب توجهی را راهی بازار کرده است.

بهبود رابط کاربری

یکی از مواردی که همواره هواوی بابت آن مورد انتقاد قرار می‌گرفت، رابط کاربری این گوشی هوشمند یا EMUI بود. منتقدان این رابط کاربری مبتنی بر اندروید را تلاشی از سوی کمپانی چینی برای ایجاد تشابه با iOS اپل می‌خواندند. همچنین هواوی در مورد ارائه‌ی بروزرسانی‌های نرم‌افزاری برای گوشی‌های هوشمند خود بسیار منفعل عمل کرده و انتشار بروزرسانی‌های نرم‌افزاری برای این گوشی هوشمند بسیار طول می‌کشید.

میت 9 هواوی

با رونمایی از نسل جدید پرچم‌داران این کمپانی که شامل میت ۹ و میت ۹ پورشه دیزاین است، می‌توان به وضوح دید که رابط کاربری هواوی دچار تحول شده و ظاهر آن بیش از پیش به اندروید خام نزدیک‌تر شده است. با توجه به تغییرات ایجادشده در رابط کاربری هواوی، کاربرانی که سابقه‌ی استفاده از گوشی‌های هوشمند این کمپانی را دارند در صورت استفاده از گوشی‌های هوشمند جدید هواوی که از وجود رابط کاربری این کمپانی بهره می‌برند، کمتر سردرگم می‌شوند.

هرچند هواوی هنوز فاصله‌ی زیادی تا رسیدن به سامسونگ و اپل دارد، اما این کمپانی با مهارت خاصی در حال رصد بازار است و جایگاه خود را به‌خوبی شناخته و سیاست‌هایش را بر این اساس پیش می‌برد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰:۳:۲۲ دیده شده : ۱۰۷بار نویسنده : admin

آیا هواوی خوب است ایا مارک هواوی خوب است آیا گوشی هواوی خوب است آیا تبلت هواوی خوب است آیا برند هواوی خوب است؟ ایا گوشی Huawei خوب است آیا گوشی های هواوی خوب است آیا گوشی هواوی P6 خوب است آیا موبایل هواوی خوب است آیا گوشی هواوی P7 خوب است آیا هواوی گوشی خوبی است ایا هواوی هنگ میکند ایا هواوی چینی است آیا گوشی هواوی چینی است ایا هواوی بخریم ایا گوشی هواوی بخریم آیا هواوی بخرم ایا گوشی هواوی بخرم ایا هواوی برند خوبی است ایا هواوی گوشی خوبی است ایا هواوی خوب است ایا هواوی ايا گوشي هواوي خوب است آیا گوشی هواوی G6 خوب است ایا گوشی هواوی جی 700 خوب است ایا گوشی هواوی جی 610 خوب است شدن به انگلیسی پیاده شدن به انگلیسی منصرف شدن به انگلیسی پنچر شدن به انگلیسی کلافه شدن به انگلیسی مورمور شدن به انگلیسی ارضا شدن به انگلیسی پاره شدن به انگلیسی سوار شدن به انگلیسی جوگیر شدن به انگلیسی بهتر شدن روابط زناشویی بهتر شدن روابط زناشويي برای بهتر شدن روابط زناشویی راههای بهتر شدن روابط زناشویی راهکارهای بهتر شدن روابط زناشویی چگونگی بهتر شدن روابط زناشویی روشهای بهتر شدن روابط زناشویی برای بهتر شدن روابط زناشویی چه کنیم راه بهتر شدن روابط زناشویی راهکارهایی برای بهتر شدن روابط زناشویی بهایی شدن بهایی شدن برای پناهندگی بهايي شدن بهایی شدن در ایران بهایی شدن در ترکیه شرايط بهايي شدن برای بهایی شدن جرم بهایی شدن شرایط بهایی شدن روش بهایی شدن بهتر شدن صدا بهتر شدن صدا برای خوانندگی بهتر شدن صدا برای مداحی بهتر شدن صدای ویولن بهتر شدن صدای قناری بهتر شدن صدای گیتار بهتر شدن صدای ویولون برای بهتر شدن صدا تمرین بهتر شدن صدا آموزش بهتر شدن صدا بهتر شدن رابطه دوستی برای بهتر شدن رابطه دوستی راههایی برای بهتر شدن رابطه دوستی بهترین شدن برای بهترین شدن راههای بهترین شدن بهترین راه پولدار شدن بهترین راه ارضا شدن زن بهترین روش ارضا شدن زن بهترین راه چاق شدن بهترین راه لاغر شدن بهترین زمان باردار شدن بهترین روش چاق شدن سریع بهتر شدن رابطه زناشویی راههای بهتر شدن رابطه زناشویی برای بهتر شدن رابطه زناشویی راهکارهایی برای بهتر شدن رابطه زناشویی بهشتی شدن بهشتی شدن زنان راههای بهشتی شدن راه بهشتی شدن شرایط بهشتی شدن دعای بهشتی شدن ذکر بهشتی شدن برای بهشتی شدن دعا برای بهشتی شدن اعمال بهشتی شدن بهتر شدن روابط زن و شوهر بهتر شدن بهتر شدن پوست صورت بهتر شدن زندگی بهتر شدن رابطه با همسر بهتر شدن پوست بزرگترین تولید کننده گندم جهان بزرگترين توليد كننده گندم جهان بزرگترین تولید کنندگان گندم دنیا بزرگترین تولید کننده گندم در جهان بزرگترین تولیدکنندگان گندم در جهان بزرگترین کشورهای تولید کننده گندم در جهان بزرگترین کشور تولید کننده گندم در جهان بزرگترین تولید کننده گندم دنیا بزرگترین تولید کننده ی گندم در جهان بزرگترین تولید کننده نفت جهان بزرگترین تولید کننده های نفت جهان بزرگترین تولید کنندگان نفت جهان بزرگترين صادر كننده نفت جهان بزرگترین صادرکنندگان نفت جهان بزرگترین تولید کننده نفت دنیا بزرگترین تولید کنندگان نفت دنیا بزرگترين توليد كننده نفت در جهان بزرگترین کشورهای تولید کننده نفت جهان بزرگترین تولید کننده نفت در جهان بزرگترین تولید کننده گاز جهان بزرگترین تولید کننده گاز در جهان بزرگترین تولیدکنندگان گاز در جهان بزرگترین کشور تولید کننده گاز در جهان بزرگترین تولید کننده پسته در جهان بزرگترین تولید کننده پسته جهان بزرگترین تولید کننده گندم بزرگترین تولید کننده گندم کدام کشور است بزرگترین تولید کننده گندم در ایران بزرگترین تولید کننده گندم ایران بزرگترین تولید کننده گندم خاورمیانه بزرگترین تولید کننده گندم در خاورمیانه بزرگترین تولید کننده عسل در ایران بزرگترین تولید کننده عسل بزرگترین تولید کننده عسل کدام کشور است بزرگترین تولید کننده عسل در جهان بزرگترین تولید کننده عسل در دنیا بزرگترین تولید کننده عسل دنیا بزرگترین تولید کننده عسل کشور بزرگترین تولید کننده عسل جهان بزرگترین تولید کننده عسل ایران بزرگترین تولید کننده فیروزه جهان بزرگترین تولید کننده فیروزه در جهان بزرگترین تولید کننده خودرو در جهان بزرگترین تولید کننده خودرو جهان بزرگترین تولید کنندگان خودرو جهان بزرگترین تولید کنندگان خودرو در جهان بزرگترین شرکت تولید کننده خودرو در جهان بزرگترین تولید کننده ماشین جهان بزرگترین تولید کننده نفت بزرگترين توليد كننده نفت بزرگترین تولید کننده نفت خام جهان بزرگترین تولید کننده نفت در دنیا بزرگترین تولیدکنندگان نفت وارد کننده گوشی های طرح اصلی خنک کننده گوشی خنک کننده گوشی اندروید برنامه خنک کننده گوشی دانلود خنک کننده گوشی برنامه خنک کننده گوشی اندروید دانلود خنک کننده گوشی اندروید خنک کننده ی گوشی دانلودبرنامه خنک کننده گوشی فن خنک کننده گوشی نرم افزار خنک کننده گوشی وارد کننده گوشی موبایل واردکنندگان گوشی موبایل بزرگترین وارد کننده گوشی موبایل شرکتهای وارد کننده گوشی موبایل وارد کننده رسمی گوشی موبایل وارد کننده های رسمی گوشی موبایل وارد کننده گوشی وارد کننده گوشی سونی وارد کننده گوشی لیتمن وارد کننده گوشی اپل وارد کننده گوشی آیفون وارد کننده گوشی شیائومی وارد کننده گوشی هواوی وارد کننده گوشی سامسونگ وارد کننده گوشی Huawei شرکت وارد کننده گوشی هواوی نرم افزار خنک کننده گوشی اندروید دانلود برنامه خنک کننده گوشی اندروید دانلود نرم افزار خنک کننده گوشی اندروید دانلود نرم افزار خنک کننده گوشی برای اندروید بهترین برنامه خنک کننده گوشی اندروید دانلود خنک کننده گوشی برای اندروید برنامه خنک کننده گوشی برای اندروید شرکت وارد کننده گوشی سامسونگ وارد کننده گوشی های سامسونگ وارد کننده اصلی گوشی سامسونگ روت کننده گوشی روت کننده گوشی اندروید دانلود روت کننده گوشی دانلود برنامه روت کننده گوشی دانلود برنامه روت کننده گوشی های اندروید دانلود برنامه روت کننده گوشی اندروید دانلود برنامه ی روت کننده گوشی برنامه روت کننده گوشی اندروید نرم افزار روت کننده گوشی نرم افزار روت کننده گوشی اندروید وارد کننده گوشی چینی هوشمند رانندگان کارت هوشمند رانندگان استعلام هوشمند رانندگان كارت هوشمند رانندگان کارت هوشمند رانندگان کامیون کارت هوشمند رانندگان باری کارت هوشمند رانندگان مسافری کارت هوشمند رانندگان چیست سامانه هوشمند رانندگان کارت هوشمند رانندگان اصفهان هوشمند رایانه هوشمند رایانه قوچان هوشمند رایانه شرق هوشمند رایانه گستر هوشمند رایانه مشهد هوشمند رایانه ساری هوشمند رایانه آمل هوشمند رايانه شرکت هوشمند رایانه شرق تلفن هوشمند رایانه کمک سایت هوشمند رایانه قوچان هوشمند رانندگی کارت هوشمند رانندگی گواهینامه هوشمند رانندگی کارت هوشمند رانندگی چیست استعلام کارت هوشمند رانندگی پیگیری گواهینامه هوشمند رانندگی تمدید کارت هوشمند رانندگی گرفتن کارت هوشمند رانندگی شارژ کارت هوشمند رانندگی گواهینامه رانندگی هوشمند ب1 شرکت هوشمند رایانه گستر بيت رايانه هوشمند هوشمند رایان خاورمیانه راهبردهای هوشمند راهبردهاي هوشمند شرکت راهبردهای هوشمند شركت راهبردهاي هوشمند شرکت راهبردهای هوشمند ایران سایت شرکت راهبردهای هوشمند راهبند هوشمند سیستم راهبند هوشمند Hv Nails Hv Nails Hours Hv Nails San Jose Hv Nails In Burien Hv Nails Glasgow Hv Nails Upton Hv Nails & Beauty Hv Nails Glasgow Union Street Hv Nails Union Street Hv Nails Upton Village Hv Engineering Hv Engineering Llc Hv Engineering Seattle Hv Engineering Jobs Hv Engineering Notes Hv Engineering Ahmedabad Hv Engineering Ltd Hv Engineering Courses Hv Engineering Pdf Hv Engineering By Naidu Hv Cellars Hv Host Service Hv Host Service Error 31 Hv Host Service Windows 10 Hv Hair And Nails Hv Hair And Nails Burien Hv Renegades Hv Renegades Roster Hv Renegades Score Hv Renegades Phone Number Hv Renegades Standings Hv Renegades Schedule 2016 Hv Renegades Playoffs Hv Renegades Promotions Hv Renegades Stats Hv Renegades Promo Code Hv 800 Hv 800 Bluetooth Hv 800 Reset Hv 800 Bluetooth Headset Driver Hv 800 Bluetooth Reset Hv 800 Wireless Bluetooth Hv 800 Ps4 Hv 800 Not Charging Hv 800 Charging Hv 800 Headset Hv Battery Hv Battery Pack Hv Battery Definition Hv Battery Prius Cost Hv Battery Charger Hv Battery Cooling Fan Hv Battery Port Hv Battery Preparation Hv Battery Tripping Unit Hv Interval Hv Interval Pacemaker Hv Interval Ecg Hv Interval Definition Hv Interval Cardiology Hv Interval In Rbbb Hv Interval Prolongation Hv Interval Wiki Hv Interval In Lbbb Hv Interval Abbreviation Hv Hardness Hv Hardness To Rockwell Hv Hardness To Rockwell B Hv Hardness Conversion Hv Hardness To Brinell Hv Hardness Of Steel Hv Hardness Tester Hv Hardness Value Hv Hardness Conversion To Hrb Hv Hardness Of Aluminium آیا هواوی پتانسیل تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده گوشی هوشمند را دارد؟

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها