freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


 فردا دو تیم روستوف و بایرن بازی برگشت مرحله گروهی خود را در روسیه برگزار خواهند کرد.

 

ایوان دانیلیانتس؛

 

بایرن مونیخ بدون 5 بازیکن اصلی خود در این دیدار حضور پیدا خواهد کرد. آیا این تغییرات تاکتیک شما را تغییر می دهد؟

 

من از ترکیب بایرن اطلاعی ندارم اما ما در برابر یکی از باکیفیت ترین تیم های اروپا بازی خواهیم کرد که این برای ما معنی زیادی خواهد داشت.

 

آیا روستوف از ابتدا هجومی بازی خواهد کرد؟

 

این بازی از نقطه نظرات زیادی برای ما اهمیت دارد زیرا قرار است در مقابل یکی از قوی ترین تیم های جهان به میدان برویم. در بازی رفت در برابر بایرن، ما از بازیکنان جوان زیادی استفاده کردیم و انتظار داریم که با تیمی بزرگ و ترکیب قوی روبرو شویم. مسائل زیادی از جمله تاکتیک های اتخاذ شده از سوی سرمربیان، تکلیف نتیجه را مشخص خواهد کرد.

 

از بازی رفت برابر بایرن چه نکاتی را آموختید؟

 

آن دیدار، اولین بازی ما در مرحله گروهی بود و این اتفاق در باشگاه ما سابقه نداشت. در بازی رفت ما تا دقیقه 27 خیلی خوب بازی کردیم و آنها موقعیت زیادی روی دروازه ما ایجاد نکردند. بایرن گل اول را روی یک پنالتی مشکوک به ثمر رساند و علیرغم اینکه سرعت بازی ما به اندازه آنها نبود، اما بازیکنان ما تجربه خوبی از آن مسابقه به دست آوردند که امیدواریم فردا بتوانم از آن استفاده کنیم.

 

آیا همه بازیکنان برای بازی فردا آماده هستند؟

 

کانان در تمرینات دیروز غایب بود و به صورت انفرادی تمرین کرد. ملوت نیز آسیب دیدگی کوچکی دارد اما ما امیدوارم که همه بازیکنان برای این دیدار آماده باشند.

 

آیا کانان به این بازی می رسد؟

 

کانان مدت زیادی است که از ناحیه شانه درد احساس می کند. او بازیکن با اراده ای است و امیدوارم تا شروع بازی، همه چیز خوب پیش برود.

 

 

 

 

شکست بایرن در ابتدای هفته برابر دورتموند را چگونه تحلیل می کنید؟

 

هر بازی و هر تورنمنتی داستان خاص خودش را دارد. بایرن در آن دیدار نمایشی هم سطح رقیب خود داشت. اما ما باید توجه خود را معطوف به جوانان تیم خود کنیم و بدانیم که همه چیز به قدرت خودمان بستگی دارد.

 

کدام یک از بازیکنان روستوف توانایی حضور در بایرن را دارند؟

 

این سوال به نظر سرمربی بایرن بستگی دارد. من نمی توانم در این رابطه چیزی بگویم اما هیچ چیز در فوتبال غیرممکن نیست.

 

الکساندر گاتسکانا:

 

علیرغم قدرت غیرقابل انکار بایرن، روستوف نیز بازیکنان زیادی دارد که در سطوح بین المللی تجربه بازی کردن دارند. نظر شما در این رابطه چیست؟

 

ما همیشه شانس بازی کردن برابر تیم های بزرگ و قدرتمند اروپا را نداریم و باید اعتراف کرد که بازیکنان بایرن، در بالاترین سطح فوتبال بازی می کنند. من امیدوارم در این دیدار بتوانیم باعث سربلندی هواداران روستوف شویم.

 

بازی در برابر بایرن را چگونه ارزیابی می کنید؟

 

ما برای این بازی آماده هستیم و از نظر من مهم ترن نکته این است که تمرکز خود را در لحظات مهم و تاثیرگذار بازی از دست ندهیم. من فکر می کنم در این دیدار همه چیز به خوبی پیش برود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰:۱۲:۲۴ دیده شده : ۸۵بار نویسنده : admin

سرمربی روستوف سرمربی تیم روستوف سرمربی باشگاه روستوف بازی رفت ایران استرالیا بازی رفت ایران و استرالیا دانلود بازی رفت ایران استرالیا بازی رفت ایران و استرالیا در تهران خلاصه بازی رفت ایران استرالیا دانلود گل بازی رفت ایران استرالیا نتیجه بازی رفت ایران استرالیا گلهای بازی رفت ایران استرالیا دانلود خلاصه بازی رفت ایران استرالیا فیلم بازی رفت ایران و استرالیا بازی رفتن به مدرسه بازی رفتن به مدرسه انلاین بازی رفتن به مدرسه 3 بازی رفتن به مدرسه با مادر بازی رفتن به مدرسه جدید بازی رفتن به مدرسه 2 بازی رفتن به مدرسه 1 بازی رفتن به مدرسه هازل بازی های رفتن به مدرسه بازی باربی رفتن به مدرسه بازی رفتن به خرید بازی رفتن به خرید لباس بازی انلاین رفتن به خرید بازی باربی رفتن به خرید بازی های رفتن به خرید بازی رایگان رفتن به خرید بازی رفتن به مسافرت بازی انلاین رفتن به مسافرت بازی رفتن به سفر بازی های رفتن به مسافرت بازی رفتن هازل به مسافرت بازی های انلاین رفتن به مسافرت بازی رفتن به مهمانی بازی انلاین رفتن به مهمانی بازی دخترانه رفتن به مهمانی بازی انلاین دخترانه رفتن به مهمانی بازی باربی رفتن به مهمانی بازی های رفتن به مهمانی بازی هازل رفتن به مهمانی بازی رفتن به فروشگاه بازی باربی رفتن به فروشگاه بازی آنلاین رفتن به فروشگاه بازی های رفتن به فروشگاه بازی باربی رفتن به فروشگاه لباس بازی رفتن به استخر بازی آنلاین رفتن به استخر بازی باربی رفتن به استخر بازی رفتن به دکتر دانلود بازی رفت ایران و استرالیا دانلود بازی رفت ایران و استرالیا در تهران بازی رفتن به بازار بازی باربی رفتن به بازار بازی دخترانه رفتن به بازار بازی آنلاین رفتن به بازار ترکیب بایرن برابر پورتو ترکیب بایرن مقابل پورتو ترکیب بایرن مونیخ مقابل پورتو ترکیب امشب بایرن مقابل پورتو ترکیب احتمالی بایرن مقابل پورتو ترکیب بایرن در مقابل پورتو ترکیب بارسا برابر بایرن ترکیب بارسا مقابل بایرن ترکیب بارسا مقابل بایرن مونیخ ترکیب بارسلونا مقابل بایرن ترکیب احتمالی بارسا مقابل بایرن ترکیب بارسلونا در مقابل بایرن مونیخ ترکیب امشب بارسلونا مقابل بایرن مونیخ ترکیب بارسلونا در مقابل بایرن مصدومان بایرن برابر بارسا مصدومان بایرن مقابل بارسا مصدومان بایرن مقابل بارسلونا مصدومان بایرن مونیخ مقابل بارسا غایبان بایرن برابر بارسا غایبان بایرن مقابل بارسا رئال مادرید برابر بایرن مونیخ رئال مادرید در برابر بایرن مونیخ ترکیب رئال مادرید مقابل بایرن مونیخ رئال مادرید در مقابل بایرن مونیخ برد رئال مادرید مقابل بایرن مونیخ دانلود گلهای رئال مادرید مقابل بایرن مونیخ رئال در برابر بایرن بودن دشوار آدمی انسان بودن دشوار است انسان بودن چه دشوار است انسان بودن دشواری وظیفه است انسان بودن و ماندن چه دشوار است انسان بودن وماندن دراین دنیا چه دشوار است که انسان بودن و ماندن چه دشوار است مرد بودن دشوار است سرمربی روستوف: بازی رفت برابر بایرن دشوار بود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها