freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سومین دور «گفت‌وگوهای حقوق‌بشری ایران و اندونزی» در تهران برگزار شد.

برگزاری سومین دور گفت‌وگوهای حقوق‌بشری ایران و اندونزی در تهرانبه گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در این نشست که خانم «پیشگاهی‌فرد» مدیرکل حقوق بشر و زنان وزارت امور خارجه کشورمان و «کومار» مدیرکل حقوق‌بشر و امور بشردوستانه وزارت‌خارجه اندونزی ریاست هیات‌های دو طرف را برعهده داشتند، طرفین درباره موضوعات و تحولات حقوق‌بشری دو کشور، همکاری در  حوزه‌های مورد علاقه در چارچوب ساز و کارهای حقوق‌بشری ملل متحد و سایر مجامع بین‌المللی، همکاری درباره ارتقا و حمایت از حقوق‌زنان، حقوق افراد دارای معلولیت(توانخواهان) و حقوق کودکان بحث و تبادل‌نظر کردند.   

هیئت هفت نفره اندونزی طی این گفت‌وگوها، علاوه بر دیدار با مقامات ذی‌ربط در وزارت‌خارجه کشورمان، همچنین با مدیران مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در وزارت دادگستری و نیز مدیران معاونت زنان و خانواده ریاست‌جمهوری نیز دیدار و گفت‌وگو کردند.

هیات اندونزیایی در دومین روز از گفت‌وگوها، ضمن دیدار با مقامات سازمان بهزیستی کشورمان از مجموعه توانبخشی «کهریزک» واقع در جنوب تهران بازدید کردند.  

در پایان این گفت‌وگوها، طرفین توافق کردند همکاری سالانه خود را ادامه داده و دور بعدی گفت‌وگوها برای همکاری‌های حقوق‌بشری بین دو کشور را در سال 2017 در جاکارتا برگزار کنند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰:۲۴:۲۵ دیده شده : ۶۱بار نویسنده : admin

ایران و اندونزی فوتبال ایران اندونزی فوتبال نتیجه فوتبال ایران و اندونزی روابط ایران و اندونزی روابط تجاری ایران و اندونزی روابط دوجانبه ایران و اندونزی روابط سیاسی ایران و اندونزی روابط فرهنگی ایران و اندونزی جشنواره هزار سال روابط ایران و اندونزی بازی ایران و اندونزی بازی والیبال ایران و اندونزی نتیجه بازی ایران و اندونزی دانلود بازی ایران و اندونزی فیلم بازی ایران و اندونزی خلاصه بازی ایران و اندونزی بازی فوتسال ایران و اندونزی بازی ایران اندونزی نتیجه بازی فوتسال ایران و اندونزی دانلود بازی فوتسال ایران و اندونزی رابطه ایران و اندونزی تور مالزی و اندونزی تور مالزی اندونزی تور مالزی سنگاپور اندونزی اندونزی مردگان اندونزی و اسلام اندونزی اسلام اندونزی بالی ایران و اندونزی ایران اندونزی ایران اندونزی را هم مغلوب کرد اختلاف ساعت ایران و اندونزی اتاق بازرگانی ایران و اندونزی تفاوت ساعت ایران و اندونزی در تهران در تهران چه میگذرد در تهران چه معادنی وجود دارد در تهران چه خبر در تهران کجا برویم در تهران کی باران میبارد در تهران چه خبر است در تهران ساعت چند است در تهران کجا بریم در تهران ازدواج موقت در تهران چه ميگذرد در واگن زنانه مترو تهران چه میگذرد؟/عکس در دانشگاه تهران چه میگذرد؟ در اورژانس اجتماعی تهران چه میگذرد؟ در پارتی های تهران چه میگذرد در واگن زنانه مترو تهران چه میگذرد امروز در تهران چه خبر بود دیشب در تهران چه خبر بود امروز در تهران چه خبر است امروز در تهران چه خبر امروز در تهران چه خبره دیروز در تهران چه خبر برای تفریح در تهران به کجا برویم سیزده بدر در تهران کجا برویم برای تفریح در تهران کجا برویم تهران کی باران می بارد نیمه های شب در پارک های تهران چه خبر است؟ این روزها در هتل های لوکس تهران چه خبر است؟ الان در تهران ساعت چند است طول شب یلدا در تهران چند ساعت است در تهران کجا برم جمعه در تهران کجا بریم سیزده بدر در تهران کجا بریم برای تفریح در تهران کجا بریم آخر هفته در تهران کجا بریم عید در تهران کجا بریم تعطیلات در تهران کجا بریم برای گردش در تهران کجا بریم سیزده به در تهران کجا بریم ازدواج موقت در تهران تلفن ازدواج موقت در تهران و کرج ازدواج موقت در تهران اصفهان مشهد اندونزی و مردگان اندونزی و نفت اندونزی و بالی برگزاری سومین دور گفت‌وگوهای حقوق‌بشری ایران و اندونزی در تهران

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۸۱
  • تعداد حاضران : ۱۹۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها