freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


میکی نیلسون، نویسنده اصلی انتشارات کمپانی بلیزارد، دیروز در فروم رسمی Overwatch اعلام کرد که انتشار رمان تصویری Overwatch: First Strike لغو شده است. این کتاب قرار بود سال‌های اولیه دنیای اورواچ را به تصویر بکشد و به گفته نیلسون، بلیزارد در نهایت تصمیم گرفته است تا داستان این بازی را در مسیرهای متفاوتی دنبال کند.


چندی پیش بلیزارد اعلام کرده بود، برای عمیق‌تر شدن در داستان‌های مربوط به قهرمان‌های Overwatch، قرار است یک رمان گرافیکی به نام Overwatch: First Strike توسط نویسنده اصلی بلیزارد Micky Neilson، نوشته شود که تصویرپردازی آن نیز بر عهده Ludo Lullabi بوده است. داستان این کمیک‌ها قرار بوده درباره Soldier: 76، Torbjorn، Reaper و Reinhard در حین واقعه Omnic Crisis باشد که سال‌ها پیش از داستان بازی رخ داده است. اما حالا ادامه این پروژه لغو شده است و نیلسون در این باره چنین گفته است:

ایده اولیه این رمان در روز‌های اولیه ساخت بازی Overwatch شکل گرفت. این کتاب در واقع می‌خواست داستان تاسیس گروه اورواچ را در طول واقعه Omnic Crisis شرح دهد. از زمان آغاز First Stike تا به امروز دنیای اورواچ و داستان‌های آن پیشرفت قابل توجهی داشته است، با اینکه هسته اصلی داستان بدون تغییر بافی مانده است، دیدگاه اولیه ما از رویدادها و اتفاقات داستان اورواچ تا حد زیادی تغییر کرده و گسترش یافته است.

 

او همچنین اضافه کرد :

 

به طور حتم ماجراجویی‌ها و داستان‌های گذشته گابریل ریز، جک مورسیون، آنا آماری و دیگر قهرمانان اورواچ برای شما جالب خواهد بود و ما در آینده حتما به روایت این خواهیم پرداخت.


نسخه دیجیتالی این کتاب قرار بود در ماه جاری عرضه شود و نسخه چاپی آن نیز قرار بود توسط Dark Horse Comics در اردیبهشت ماه منتشر شود. بلیزارد در حال حاضر 9 شماره از کمیک‌های اورواچ را به صورت رایگان روی وبسایت این بازی منتشر کرده است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰:۴۷:۳۱ دیده شده : ۳۲۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۲
  • تعداد حاضران : ۲۲۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها