freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در راستای افزایش سلامت عمومی و دانش تخصصی، سومین کارگاه بین‌المللی آسیا اقیانوسیه پروبیوتیک‌ها در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا دکتر مرضیه حسینی‌نژاد، رییس گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی پژوهشکده علوم و صنایع غذایی با اشاره به برگزاری این کارگاه بین‌المللی، گفت: سومین کارگاه بین‌المللی آسیا اقیانوسیه پروبیوتیک‌ها از سوی پژوهشکده علوم و صنایع غذایی و انستیتو متخصصین صنایع غذایی آسیا اقیانوسیه (APIFP) در مشهد برگزار خواهد شد.

به گفته وی، این کارگاه با همکاری دانشگاه جینان چین و انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند ایران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه، 16 و 17 آذر ماه جاری (6 و 7 دسامبر 2016) با حضور پنج تن از استادان برجسته حوزه پروبیوتیک‌ها از کشورهای آسیا - اقیانوسیه برگزار خواهد شد.

حسینی‌نژاد ادامه داد: دکتر «ملک الطاف حسین» مدیر انستیتو متخصصان علوم و صنایع غذایی آسیا-اقیانوسیه و عضو سازمان ایمنی غذایی سیدنی استرالیا به عنوان مدرس اصلی کارگاه و همچنین چهار تن از استادان دانشگاه‌های معتبر از کشورهای مالزی، ویتنام، چین و مجارستان نیز در این کارگاه تدریس و سخنرانی خواهند داشت.

رییس گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی پژوهشکده علوم و صنایع غذایی، میکروبیولوژی، تولید و اثربخشی پروبیوتیک‌ها را یک دانش میان‌رشته‌ای دانست و یادآور شد: مخاطبان این کارگاه طیفی از تخصص‌های مرتبط را در بر می‌گیرند که شامل دانشجویان تحصیلات تکمیلی و متخصصان علوم و صنایع غذایی، متخصصان داروساز، پزشکان، متخصصان تغذیه و میکروبیولوژی می‌شود.

دبیر سومین کارگاه بین‌المللی آسیا اقیانوسیه پروبیوتیک‌ها افزود: کارشناسان دستگاه‌های نظارتی از جمله اداره استاندارد با شرکت در این کارگاه می‌توانند از نحوه ارزیابی، قوانین نظارتی و سیستم‌های کنترل کیفیت این محصولات در دیگر کشورها مطلع شوند.

وی با بیان اینکه به شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی گواهینامه حضور اعطا خواهد شد، گفت: گواهی کارگاه توسط انستیتو آسیا اقیانوسیه متخصصان علوم و صنایع غذایی (APIFP) با اعتبار بین‌المللی به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.

حسینی‌نژاد همچنین از امکان اختصاص امتیاز بازآموزی به شرکت کنندگان در کارگاه بین‌المللی پروبیوتیک‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد امتیاز بازآموزی  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سومین کارگاه بین‌المللی آسیا اقیانوسیه پروبیوتیک‌ها اعطا خواهد شد که به واسطه این همکاری شرکت‌کنندگان رشته‌های علوم پزشکی در این کارگاه بین‌المللی می‌توانند از مزایای امتیاز بازآموزی برخوردار شوند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱:۳۳:۱۵ دیده شده : ۷۳بار نویسنده : admin

آسیا اقیانوسیه آسیا و اقیانوسیه منطقه آسیا اقیانوسیه مرکز مطالعات آسیا اقیانوسیه معاونت آسیا و اقیانوسیه کشورهای آسیا و اقیانوسیه مرکز مطالعات آسیا و اقیانوسیه موسسه مطالعات آسیا و اقیانوسیه اسامی کشورهای آسیا و اقیانوسیه مرکز مطالعات جمعیتی آسیا و اقیانوسیه موسسه مطالعات جمعیتی آسیا و اقیانوسیه معاون آسیا و اقیانوسیه مرکز مطالعات جمعیت شناسی آسیا و اقیانوسیه مرکز مطالعات و پژوهشهای جمعیتی آسیا و اقیانوسیه سایت مرکز مطالعات جمعیتی آسیا و اقیانوسیه می شود به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود گاهی گاهی میشود گاهی نمیشود دیر می شود گاهی پیر می شود گاهی دلم تنگ میشود گاهی چه گرم می شود گاهی ساده هوای خانه دلگیر میشود گاهی چه زود دیر میشود گاهی ما را چه می شود گاهی می شود انقدر تلخ نباشی می شود اندوه شب را می شود اندوه شب را از نگاه صبح فهمید کارگاه بین‌المللی آسیا اقیانوسیه پروبیوتیک‌ها برگزار می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها