freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کمپانی اینتل که در زمینه تولید محصولات متنوعی در حوزه فناوری فعالیت دارد، کمتر برای گجت های پوشیدنی خود شناخته می شود، واقعیتی که می تواند به کناره گیری کامل اینتل از این بازار منتهی شود. به گفته منابع آگاه، اینتل قصد دارد بخش اعظم کارمندان خود در بخش پوشیدنی ها را اخراج کند و احتمالا به فعالیت گروه New Devices که بخش پوشیدنی های این کمپانی در آن فعالیت دارد بطور کامل خاتمه دهد.


اینتل در تلاش برای ورود به بازار پوشیدنی ها در سال 2014 کمپانی Basis (کمپانی تولیدکننده ساعت های پایشگر سلامتی) و همچنین در سال 2015 کمپانی Recon(سازنده نمایشگرهای ورزشی) را خریداری کرد. اما اینتل پس از مدتی فروش دستگاه های Basis Peak را بطور کامل متوقف کرد و پشتیبانی نرم افزاری از آن وسایل را نیز قطع کرد. از آن زمان، تصاحب Basis هیچگونه دستاوردی برای اینتل نداشته است و ساخت عینک های دیجیتال نام اینتل را در خبرها تکرار کرده است.


بنابر آنچه گفته شد، صحبت از این است که اینتل برای اخراج اکثریت اعضا New Devices Group که با هدف ساخت گجت های پوشیدنی راه اندازی شده بود آماده می شود و احتمالا این بخش را بطور کامل تعطیل خواهد کرد. اینتل تغییرات را به اطلاع کارمندان خود رسانده و بسیاری از آنها انتظار دارند که در هفته های پیش رو شغل خود را از دست بدهند.


بنا بر گزارش فصلی کمپانی IDC، بازار اسمارت واچ ها در طی سه ماهه سوم سال جاری میلادی با افتی حدود 51.6% روبرو شد. این افت فاحش به کاهش سرعت نوآوری در این حوزه و کاهش تمایل مصرف کنندگان به این محصولات منجر خواهد شد. اپل سیستم عامل جدید اسمارت واچ خود را تا زمان معرفیSeries 2 اپل واچ در اواخر ماه سپتامبر مخفی نگه داشت و گوگل هم رونمایی از اندروید ور 2.0 را به اوایل سال 2017 موکول کرده است. 

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱:۳۳:۲۰ دیده شده : ۹۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۶۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها