freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


وزارت دفاع عراق اعلام کرد توزیع روزنامه الشرق الاوسط در همه اداره ها و نهادهای وابسته به این وزارتخانه ممنوع است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (واع)، در ادامه این بیانیه آمده است که پس از توهین روزنامه عربستانی الشرق الاوسط که از خود گذشتگی ملت عراق و زیارت امام حسین علیه السلام را مورد هتک حرمت قرار داده است، این وزارتخانه توزیع و اشتراک این روزنامه در وزارت دفاع، فرماندهی ها و همه سازمان های تابعه را ممنوع می کند.

در پایان این بیانیه همچنین آمده است که هیچ خبرنگاری از الشرق الاوسط اجازه کار در داخل وزارت دفاع، فرماندهی و سازمان های تابعه آن را ندارد.

روزنامه الشرق الاوسط در مطلبی جعلی به نقل از سازمان بهداشت جهانی نوشته بود که این سازمان نسبت به بارداری های نامشروع در کربلا هشدار داده است.

در پی انتشار این خبر و تکذیب آن از سوی سازمان بهداشت جهانی و اعتراض های گسترده در عراق درباره این خبر کذب، الشرق الاوسط مدعی شد خبرنگار خود را در بغداد اخراج کرده و همچنان به معیارهای کار حرفه ای و اخلاق حرفه ای متعهد و پایبند است!

این رسانه در واکنش به تکذیب خبر جعلی خود از سوی سازمان بهداشت جهانی نوشت: به دلیل تعهد به رعایت اصول کار حرفه‌ای و اخلاق رسانه‌ای٬ این تکذیبیه را منتشر می کند تا کذب مطالب را در گزارش مورد اشاره اعلام و آن خبر را نیز اصلاح کند.

سازمان بهداشت جهانی با تکذیب اعلام چنین خبری از سوی مقام های مسئول در این سازمان٬ این خبر را جعلی و بی اساس اعلام و نسبت دادن این خبر به مقام های مسئول در این سازمان را به شدت محکوم و تهدید کرد از انتشار دهندگان آن شکایت خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۲۵:۳۶ دیده شده : ۸۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها