freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دلیل این شهروند اهل جورجیای آمریکا برای این بی اطلاعی اش بسیار جالب و شنیدنی است.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با وجود اینکه بیش از یک هفته از پایان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می گذرد "جو چاندلر" شهروند اهل جورجیای آمریکا می‌گوید هنوز از نتیجه آن بی خبر است. وی که در شب انتخابات به یک مهمانی دعوت شده بود در این خصوص به شبکه NBC گفت: با خودم فکر کردم مبارزه انتخاباتی بین هیلاری؛ نماینده دموکرات ها و ترامپ؛ نماینده جمهوری خواه ها بسیار استرس زا خواهد بود، بنابراین تصمیم گرفتم که دعوت به مهمانی را رد کنم.
تنها آمریکایی که هنوز از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری این کشور بی خبر است+تصاویر

وی که هنوز از پیروزی ترامپ بی خبر است ادامه می دهد: " تصورش را بکنید همه در حالی که به تلویزیون خیره شده اند بخاطر استرس زیاد در حال جویدن ناخن هایشان هستند. همه مضطرب هستند. اما من آن شب با خیال راحت به رختخواب رفتم و صبح با آرامش محض از خواب بیدار شدم. حالا هم رادیو و تلویزیون خانه ام خاموش است و به هیچ وجه روزنامه ها و شبکه های اجتماعی را دنبال نمی کنم.
وی در پایان گفت: " در هنگام رفتن به بیرون از خانه هدفون می زنم و همچنین یک یادداشت را به گردنم آویزان می کنم که روی آن نوشته :" من نمی دانم چه کسی برنده انتخابات شده و علاقه ای هم ندارم که بدانم. لطفا به من نگویید." وی همچنین از اینکه مردم به خواسته وی احترام می گذارند بسیار خرسند است."
تنها آمریکایی که هنوز از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری این کشور بی خبر است+تصاویر

انتهای پیام/
منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰:۳۶ دیده شده : ۸۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۲۳
  • تعداد حاضران : ۲۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها