freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":صدرنشینی ایران با توجه به اینکه تیم ملی در سه بازی از پنج بازی دور برگشت میزبان است، سبب شده تا خیلی ها از هم اکنون صعود تیم ملی به جام جهانی را قطعی فرض کنند.

 صدرنشینی ایران با توجه به اینکه تیم ملی در سه بازی از پنج بازی دور برگشت میزبان است، سبب شده تا خیلی ها از هم اکنون صعود تیم ملی به جام جهانی را قطعی فرض کنند. اما محمد مایلی کهن، سرمربی تیم ملی ملوان می گوید: «کار تمام نیست اما وضعیت خوبی داریم. ما با ازبکستان در تهران بازی داریم و اگر آنها را در تهران ببریم، مانع صعودشان شده ایم. از سوی دیگر سه بازی در تهران داریم و با کسب ۹ امتیاز از آن بازی ها صعود خواهیم کرد.»

دیدگاه محمد مایلی کهن در خصوص عدم حضور نمایندگان ایران در بین کاندیدا های مراسم برترین های آسیا هم در نوع خود جالب است. او در این باره می گوید: «درست است که ما در رنکینگ آسیا اول هستیم اما در جام ملتهای آسیا خوب عمل نکردیم. این انتخابات به موقعیت فوتبال ما برمی گردد. البته داوری ما در دنیا خوب دیده می شود و این نشان می دهد که داوری فوتبال ما از خود فوتبال مان جلوتر است. این درست است که در داخل کشور به این داورها توجهی نمی شود اما حداقل در خارج از کشور دیده می شوند.»

محمد مایلی کهن با تیم ملوان در رتبه دوم جدول رده بندی رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور قرار دارد و از بخت خوبی برای صعود به لیگ برتر برخوردار است. این تیم امروز میهمان مس رفسنجان در چارچوب هفته چهاردهم بازی ها است.

منبع:ورزش سه


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵:۹ دیده شده : ۴۰۵بار نویسنده : admin

مایلی کهن دورهمی مایلی کهن داریوش مایلی کهن داریوش اقبالی مایلی کهن داریوش خواننده مایلی کهن داریوش ویدیو مایلی کهن داریوش اقبالی فیلم مایلی کهن داریوش کلیپ ویدئو مایلی کهن داریوش مایلی کهن مایلی کهن و دایی مایلی کهن و فردوسی پور مایلی کهن خواننده مایلی کهن علی دایی مايلي کهن و دایی مايلي كهن و دايي درگیری مایلی کهن و دایی آشتی مایلی کهن و دایی دعوا مایلی کهن و دایی پرونده مایلی کهن و دایی اخبار مایلی کهن و دایی دعوای مایلی کهن و دایی در برنامه نود مایلی کهن دایی خواننده مايلي كهن و فردوسي پور مایلی کهن و فردوسی پور در برنامه نود دعواي مايلي كهن و فردوسي پور مایلی کهن فردوسی پور مايلي كهن فردوسي پور دانلود دعوای مایلی کهن و فردوسی پور بحث مایلی کهن و فردوسی پور دعوای مایلی کهن و فردوسی پور در برنامه نود فیلم مایلی کهن و فردوسی پور مايلي كهن خواننده مايلي كهن و خواننده مايلي كهن و خواننده لس انجلسي علی دایی مایلی کهن مایلی کهن و علی دایی مایلی کهن دختر علی دایی مايلي كهن و علي دايي مایلی کهن و علی دائی درگیری مایلی کهن و علی دایی کار تمام وقت کار تمام وقت چیست؟ کار تمام وقت در تهران ساعت کار تمام وقت تعریف کار تمام وقت قانون کار تمام وقت ساعات کار تمام وقت کار تمام وقت در کرج کار تمام وقت در رشت کار تمام وقت در تبریز کار تمام کن گزارش کار تمام جمع کننده کار تمام وقت و نیمه وقت مقایسه کار تمام وقت ونیمه وقت تفاوت کار تمام وقت و نیمه وقت کار تمام وقت در مقایسه با نیمه وقت مقایسه کار تمام وقت با نیمه وقت کار تمام وقت با کار نیمه وقت تمام کار های سروش رضایی دانلود تمام کارهای سروش رضایی تمام کار ساری شرکت تمام کار ساری شرکت خدماتی تمام کار ساری کار تمام وقت در ساری کارهای تمام چوب تمام کارتون ها تمام کارتون های باربی تمام کارتون های باب اسفنجی تمام کارتون های دخترانه تمام کارتون های جم جونیور تمام کارتون های بن تن تمام کارتون های سینمایی تمام کارتون های تام و جری تمام کارتون های بتمن تمام کارتون های والت دیزنی نیست نشان زندگی نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تفسیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد Hafezdivan نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد گنجور نیست در شهر نگاری ک دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تعبیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد 1doost نیست در شهر نگاری که دل ما را ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببر نیست در شهر نگاری گنجور نیست کند هست کند نيست كند هست كند نیست در سودای زلفت نیست در سودای زلفت کار نيست در سوداي زلفت نیست در سودای زلفت از ایرج دانلود آهنگ نیست در سودای زلفت دانلود نیست در سودای زلفت شعر نیست در سودای زلفت نیست که نیست شعر نیست که نیست مهم نیست که نیستی مهم نیست که قشنگ نیستی نیست بر لوح دلم جز الف نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست تفسیر نیست در لوح دلم جز الف قامت یار نيست در لوح دلم جز الف قامت يار نیست در لوح دلم جز الف نیست در لوح دلم جز نیست در سودای زلفت کار من نیست در سودای زلفت کار من جز بی قراری نیست تردید زمستان گذرد نیست در شهر نگاری نیست بر لوح دلم مایلی کهن: کار تمام نیست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها