freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":مدیرفنی استقلال می‌گوید از بد حادثه، استقلال درحالی که مسیرش رو به رشد است، با روزهای خوب پرسپولیس روبرو شده‌است.

 زمزمه‌های انتقاد از سبک بازی استقلال در بین پیشکسوتان استقلال شنیده می‌شود، حالا دیگر درحالی که هنوز لیگ به نیم فصل هم نرسیده است، استقلالی ها انگار اسب شان را زین کردند که فقط در جام حذفی قهرمان شوند. آنها اگر از سد نفت تهران بگذرند، دو قدم تا قهرمانی فاصله دارند. مدام هم منصوریان و دیگر بازیکنان و مسئولان تیمش از خیزشان برای جام حذفی می گویند. استقلال منصوریان با بازی های دفاعی و بردهای خفیفش که خیلی هم در برابر تساوی ها و باخت های شان به چشم نیامده، با واکنش های تندی روبرو شده است. حالا ابتدا شاهین بیانی، بعد علی موسوی، بعد از آنها صمد مرفاوی و خیلی های دیگر گلایه هایی جدی داشتند از سبک بازی تیم پرطرفدار تهرانی و می گفتند منصوریان کم کم به مسیری می رود که حوصله هواداران را سر ببرد.

این انتقادها البته با نگاه بهتاش فریبا، مدیرفنی تیم، خیلی هم عادلانه نیست. او می گوید:« شما ببینید ما خیلی مسیرمان رو به جلو بوده. تقریبا در بازی با صبا 5 یار اصلی تیم را نداشتیم اما غیر از گلزنی در همه بازی از حریف سر بودیم. فشار زیادی هم آوردیم. تیم جوان ما خیلی هم روان داشت بازی می کرد. ولی خب بد آوردیم و توپ های مان گل نشدند اما توانستیم بازی را در پنالتی ببریم. به هر حال نگرانی پیشکسوتان تیم مثل شاهین بیانی که کاپیتان تیم هم بودند را درک می کنیم. اما واقع بینانه باید بگویم ما در مسیر پیشرفتیم و اگرچه تیم مان با آن کیفیت مورد نظر خودمان فاصله دارد اما امیدوارکننده پیش می رویم.»

او درباره اینکه در قیاس با پرسپولیس، استقلال منصوریان هیجان انگیز و زیبا بازی نمی کند، گفت: «انصافا پرسپولیس با ابزارهایی که دارد، روزهای خوب و موفقی را پشت سر می گذارد. این خوب بازی کردن آنهاست که به نظرم باعث بالا رفتن انتظارات از استقلال هم شده اما ما تیم جوانی داریم که مسیر را رو به رشد طی می کنند و خیلی از ابتدای فصل بهتر شده ایم.»

منبع:خبرآنلاین


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵:۱۲ دیده شده : ۶۶بار نویسنده : admin

استقلال بهتر است یا پرسپولیس استقلال بهتر است يا پرسپوليس ایا استقلال بهتر است یا پرسپولیس استقلال بهتره یا پرسپولیس استقلال به چه معناست استقلال قوای سه گانه به چه معناست استقلال سه قوه به چه معناست استقلال قوه سه گانه به چه معناست استقلال به انگلیسی معنی استقلال به انگلیسی کلمه استقلال به انگلیسی استقلال طلبی به انگلیسی ترجمه استقلال به انگلیسی لغت استقلال به انگلیسی معنی کلمه استقلال به انگلیسی استقلال به دسته سه رفت چرا استقلال به دسته سه رفت استقلال چگونه به دسته سه رفت استقلال چگونه به دسته سوم رفت چرا استقلال به دسته سوم رفت استقلال چه سالی به دسته سه رفت رفتن استقلال به دسته سه دلیل رفتن استقلال به دسته سه چگونگی رفتن استقلال به دسته سه علت رفتن استقلال به دسته سه استقلال بهزیستی گوهران استقلال به ملوان باخت استقلال به ذوب آهن باخت حواشی باخت استقلال به ذوب آهن بهترینهای استقلال بهترینهای تاریخ استقلال دارد پاییز میرسد دارد پاییز میرسد انار نیستم دارد پاییز میرسد انار دارد صدایت میزند بشنو صدایم را دارد صدایت میزند شاهین دارد صدایت میزند دارد صدایت میزند بشنو دارد صدایت میزند شاهین نجفی دارد صدایت میزند بشنو صدایم دارد صدایت میزند بشنو صدایش را شعر دارد صدایت میزند دارد صدايت ميزند بشنو صدايم را دارد صدايت ميزند درد دارد وقتی درد دارد درد دارد این نوشته ها درد دارد دلم درد دارد تنهایی درد دارد وقتی میرود درد دارد زندگی درد دارد شبیه یک نوزاد درد دارد نبودنت درد دارد عشق این بدشانسی استقلال به پرسپولیسی‌ها ربط دارد!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۵۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها