freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


چکیده: رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی، گفت: تمام مرغ‌های کشتار شده با نظارت کامل به بازار عرضه می‌شود و مصرف‌کنندگان برای خرید مرغ و تخم‌ مرغ باتوجه به شیوع بیماری آنفلوانزا نگران نباشند.

سازمان جهانی بهداشت حیوانات به نقل از گزارش منتشر شده از سوی وزارت جهادکشاورزی ایران، خبر از انتشار ویروس آنفولانزای پرندگان از نوع اچ 5 ان 8 در چند مرغداری تهران داد. این درحالی است که براساس خبر منتشر شده در سایت اینترنتی سازمان جهانی بهداشت حیوانات، شیوع این ویروس باعث تلف شدن حدود 5600 پرنده از کل 283 هزار و 500 پرنده موجود در مرغداری‌های تهران شده است. همچنین براساس گزارش وزارت جهاد کشاورزی ایران، بررسی‌های انجام شده پس از شیوع این ویروس برای یافتن منبع این آلودگی در جریان است تا علت گسترش و شیوع این ویروس کشف شود.

در همین راستا مهدی یوسف‌خانی رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در خصوص شیوع این بیماری و سلامت گوشت مرغ و تخم‌مرغ‌های موجود در بازار، گفت: مردم با اطمینان خاطر از مراکز معتبر می‌توانند گوشت مرغ و تخم‌مرغ را تهیه کنند. وی افزود: درصورتی که مورد مشکوکی از این بیماری در بین مرغ‌ها و تخم‌مرغ‌ها مشاهده شود به طور کلی معدوم شده و تمام خسارت به مرغ‌داران به طور کامل پرداخت می‌شود و در این بین تولیدکنندگان ضرر نمی‌کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با اشاره به بی تاثیر بودن شیوع بیماری آنفولانزا بروی قیمت مرغ خاطرنشان کرد: قیمت مرغ با توجه به افزایش تقاضا از روزهای گذشته 200 تومان افزایش داشته و هر کیلو از آن با قیمت 7 هزار و 100 تومان به دست مصرف کننده می‌رسد.

منبعمیزان

منبع : ارانیکو ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۵:۹ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin

مشکوک به انگلیسی مشکوک میزنی به انگلیسی مشکوک شدن به انگلیسی مطالبات مشکوک الوصول به انگلیسی مشکوک به زبان انگلیسی معنی مشکوک به انگلیسی کلمه مشکوک به انگلیسی معنی کلمه مشکوک به انگلیسی ترجمه کلمه مشکوک به انگلیسی مشکوک به بارداری مشکوک به بارداری یعنی چه مشکوک به بارداری چیست مشكوك به بارداري علائم مشکوک به بارداری رابطه مشکوک به بارداری آزمایش مشکوک به بارداری قرص مشکوک به بارداری مشکوک بودن به بارداری موارد مشکوک به بارداری مشکوک به حاملگی مشكوك به حاملگي مشکوک شدن به حاملگی مشکوک بودن به حاملگی علائم مشکوک به حاملگی مشکوک به ام اس علائم مشکوک به ام اس بیماران مشکوک به ام اس علائم مشكوك به ام اس موارد مشکوک به ام اس علایم مشکوک به ام اس مشکوک به باردار بودن ازمايش خون مشكوك به بارداري مشکوک به ایدز مشكوك به ايدز علائم مشکوک به ایدز افراد مشکوک به ایدز فرد مشکوک به ایدز مشکوک به هپاتیت مشکوک به هپاتیت ب مشکوک به هپاتیت C مشکوک به آپاندیس علائم مشکوک به آپاندیس مشکوک به اعتیاد تشخیص بیمار مشکوک به اعتیاد افراد مشکوک به اعتیاد می شوند به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود به انگلیسی معنی می شود به انگلیسی تمام مرغ‌های مشکوک به آنفلوانزا معدوم می‌شوند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۵۰
  • تعداد حاضران : ۲۰۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها