freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374590/31  زمان: 13:50  1395/09/03  بازدید: 961

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به بازیکنان تیمش هشدار داد که هنوز هیچ دستاوردی کسب نکرده اند و باید با تمرکز و فروتنی پیش بروند.

به گزارش "ورزش سه"، با وجود تساوی مقابل ساوتهمپتون، لیورپول پایین تر از چلسی در رده ی دوم جدول قرار گرفت. با این حال، سرمربی آلمانی که با دورتموند دو قهرمانی بوندس لیگا کسب کرد،  معتقد است که بازیکنانش نباید به خاطر رتبه شان در جدول دچار اعتماد به نفس کاذب شوند.

 

 


او گفت:" نباید بیش از حد به این موضوع فکر کرد. ما در کمپ ملوود 4 یا 5 ساعت تمرین می‌کنیم، شاید بیشتر ولی هیچگاه کمتر از این نه. بنابراین بازیکنان در طول روز چندین ساعت فرصت دارند تا تحت تاثیر صحبت‌های اطرافیان قرار بگیرند. اگرکسی می‌خواهد به خاطر صدرنشینی در ماه نوامبر جشن بگیرد، در ماه دسامبر بازی نخواهد کرد زیرا زمان خیلی سریع می‌گذرد."


شاگردان کلوپ تعداد بازی‌های شکست ناپذیری شان را به عدد 13 رساندند و کلوپ معتقد است که تیمش می‌تواند با حضور در رده های بالای جدول کنار بیاید. او گفت:" بازیکنانم در تیم‌های ساوتهمپتون، شالکه و یا دیگر تیم‌ها بهترین بوده اند. حالا نیز با هم به موفقیت رسیده ایم ولی اگر حرفه ای نباشیم و حالا جشن بگیریم، مشکل خواهیم داشت."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵:۶ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها