freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374584/31  زمان: 13:17  1395/09/03  بازدید: 2,735

سرجیو راموس، کاپیتان رئال مادرید، مدعی شد که فابیو کوئنترائو، هم تیمی اش، روی گلی که رئال از اسپورتینگ دریافت کرد مقصر نبود.

به گزارش "ورزش سه"، کوئنترائو در محوطه جریمه در تقابل با کمپل دستش را بیش از حد بالا آورد و داور با برخورد توپ به دست او اعلام پنالتی کرد. رئال گل را دریافت کرد ولی بنزما دقایقی بعد بار دیگر رئال را پیش انداخت و 3 امتیاز را برای سپیدپوشان به ارمغان آورد. پس از بازی، راموس مدعی شد که کوئنترائو مقصر گل اسپورتینگ نبود.


او گفت:"در پایان بازی کمی دچار مشکل شدیم و حریف گل مساوی را زد ولی به بهترین شکلی واکنش دادیم. تا پایان جنگیدیم و توانستیم بار دیگر پیش بیفتیم. هیچگاه هم تیمی ام را مقصر این شرایط نمی‌دانم. اشتباهات تیمی هستند و هر بازی یک نفر دچار آن می‌شود ولی مهم ترین چیز این است که پیروز شدیم."


کوئنترائو نیز پس از بازی گفت:" اشتباه بزرگی روی پنالتی انجام دادم. باید در چنین شرایطی تمرکز بیشتری داشته باشم و به حریف خطای هند ندهم. بازی رسیدن به من خیلی دشوار شده است. مارسلو در حال حاضر بهترین مدافع چپ جهان است. باید از دقایقم بهترین استفاده را کنم، بیشتر و با تمام وجود تمرین کنم. احساس بدی دارم و تنها با سخت کوشی می‌توانم آن را از بین ببرم."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵:۱۹ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۲۳
  • تعداد حاضران : ۲۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها