freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374568/31  زمان: 12:27  1395/09/03  بازدید: 2,694

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام معتقد است که تیمش برای رقابت همزمان در چمپیونزلیگ و لیگ برتر به بازیکنان با کیفیت بیشتری نیاز دارد.

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام شب گذشته مقابل موناکو 2-1 شکست خورد تا حال، خود را برای حضور در لیگ اروپا آماده کند و از صعود به دور بعد چمپیونزلیگ بازماند. جبرئیل سیدیبه و توماس لمار دو گل موناکو را به ثمر رساندند و تک گل هری کین از روی نقطه پنالتی هم برای اسپرز کارساز نبود. حال پوچتینو مدعی شد که باید بازیکنان با کیفیتی به خدمت بگیرد تا تیمش در هر دو رقابت بجنگد.

 

 


او گفت: «شاید باید پس از 5 بازی مشخص می شد که کیفیت لازم برای حضور همزمان در چمپیونزلیگ و لیگ برتر را نداریم. برای ما خیلی سخت و خوب بود و به ما درس داد که اگر فصل بعد می‌خواهیم در چمپیونزلیگ بدرخشیم باید تغییراتی ایجاد کنیم. چالش خوبی برای ما بود تا در چمپیونزلیگ رقابت کنیم و سطح واقعی مان را نشان دهیم که این موضوع بسیار مهم است. فاصله مان با صدرنشین را در لیگ برتر کاهش دادیم و این هدف ما بود ولی برای رقابت در چمپیونزلیگ و لیگ برتر باید بازیکنان با کیفیتی به تیم اضافه کنیم. ما کیفیت لازم برای رقابت در لیگ برتر را داریم ولی آیا برای همه جبهه ها کافی است؟ شاید بتوان گفت که کمی دچار مشکل شده ایم. من از این بازی و نتیجه کسب شده ناراحتم ولی از سوی دیگر آرام هستم زیرا هدف ما امروز به پایان نرسیده و تازه شروع شده است.»


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵:۲۳ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۱۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها