freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری هیل وابسته به کنگره آمریکا،‌ پل رایان، رئیس مجلس نمایندگان، کوین مک کارتی رهبر اکثریت جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان و اد رویس رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با ارسال نامه‌ای به باراک اوباما رئیس جمهور کنونی کشورشان از وی خواستند تا بیش از این اقدامی برای افزایش سرمایه‌گذاری بین‌المللی در ایران انجام ندهد.

این رهبران جمهوری‌خواه در مجلس نمایندگان آمریکا به اوباما گفتند که سیاست در قبال ایران را به ترامپ واگذار کند.

در این نامه آمده است که رئیس جمهور اوباما باید فرصت ارزیابی سیاست مرتبط با ایران را به دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب بدهد و از وضع و اجرای اقدامات بیشتر که می‌تواند توانایی دولت بعدی برای تعیین سیاست‌هایش را پیچیده کند، بپرهیزد.

این قانون‌گذاران در ادامه نامه خود آورده‌اند: ما از شما می‌خواهیم که در دوران پس از انتخابات از هر اقدامی که تحریم‌های آمریکا یا چندجانبه یا دیگر محدودیت‌های وضع علیه ایران را تضعیف می‌کند، دوری کنید.

بر اساس این گزارش، رهبران جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان همچنین از اوباما خواسته‌اند تا تمدید قانون تحریم‌های ایران را که قانون‌گذاران به تازگی آن را به تصویب رسانده‌اند، امضا کند. این مصوبه قرار است به زودی در مجلس سنا مورد بررسی قرار گیرد.

مجلس نمایندگان آمریکا از ماه سپتامبر تاکنون چندین طرح را علیه ایران به تصویب رسانده‌اند؛ از جمله منع فروش هواپیما به ایران، ممنوعیت پرداخت پول نقد به ایران و الزام وزارت خزانه‌داری برای ارائه گزارش درباره اموال و دارایی‌های دولت و مقامات نظامی ایران.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۰:۱۰ دیده شده : ۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۸۰
  • تعداد حاضران : ۲۲۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها