freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374599/1  زمان: 14:12  1395/09/03  بازدید: 760

رییس فدراسیون والیبال گفت: مربی تیم ملی خارجی است و از گزینه های داخلی فقط برای حضور در کنار سرمربی استفاده می‌کنیم.

به گزارش "ورزش سه"، محمد رضا داورزنی در گفت وگو با ایسنا درباره تصمیم فدراسیون درباره قطع یا ادامه همکاری با رائول لوزانو گفت: بستگی به تصمیم هیات رییسه فدراسیون والیبال دارد. اما اینکه تغییرات در کادرفنی تیم ملی رخ بدهد بسیار زیاد است و به احتمال زیاد لوزانو تغییر می کند.


داورزنی درباره گزینه های احتمالی سرمربی گری تیم ملی گفت: این یک موضوع دوطرفه است و هم فدراسیون و هم مربی باید برای حضور در تیم راضی باشند. باید مربی با شرایط خوب را برای تیم ملی بیاوریم.


او در پاسخ به این سوال که آیا مربی ایرانی در میان گزینه های سرمربیگری تیم ملی وجود دارد یا خیرگفت: ما از مربی ایرانی تنها در کنار مربی خارجی استفاده می کنیم. بنابراین مربی تیم ملی خارجی است.


رییس فدراسیون والیبال درباره اینکه آیا با مربی برای حضور در تیم ملی ایران مذاکره داشته است یا خیر گفت: ما نمی توانیم دست خودمان را ببندیم. تمام کسانی که قابلیت حضور در تیم ملی را دارند را به کار می گیریم. لوزانو، سیچلو و بقیه را حتما مدنظر قرار می دهیم.


او در پایان گفت: با توجه به سابقه مربیان کسانی که فکر می کنیم می توانند به تیم ملی ایران کمک کنند را به هیات رییسه معرفی می کنیم و در نهایت درباره آن ها تصمیم می‌گیریم.
 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵:۵ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها