freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374652/4  زمان: 16:22  1395/09/03  بازدید: 6,955

پرسپولیسی ها که اکنون دو ورزشگاه درفشی فر و شهید کاظمی را در اختیار دارند، به دنبال این هستند تا با توسعه استادیوم شهید کاظمی، سه زمین تمرینی در آن تاسیس کنند.

به گزارش "ورزش سه"، سرپرست پرسپولیس در بخش دیگری از گفتگوی خود در خصوص شرایط زمین های تمرینی این باشگاه و مشکلاتی که همچنان در مجموعه درفشی فر برقرار است گفت: در مورد ورزشگاه درفشی‌فر شاید می‌شد همین امسال برای بهره‌برداری مجدد آماده شود. البته با توجه به اینکه باید یک کار اساسی روی چمن انجام شود و باشگاه هم محدودیت‌هایی داشت، نشد به بحث درفشی‌فر ورود کنیم. ضمن آنکه با وجود ابراز علاقمندی‌هایی که می‌شود، باید مراحل قانونی به طور کامل صورت بگیرد. به هر حال ما شرکت دولتی هستیم. محدودیت‌هایی داریم ولی الان کارهای مناقصه در حال انجام است. متولیان قبلی زمین اعلام کرده بودند که زمین مشکلات زیربنایی دارد و ما نمی‌خواستیم مجدد با یک کار سطحی توسط پیمانکار، همه چیز موقتی درست شود.


وی در خصوص اینکه تمرین مداوم این تیم در زمین شهید کاظمی هم مشکلاتی ایجاد کرده و راهکار آنها چیست، پاسخ داد: چندی پیش تشخیص داده شد که به زمین ورزشگاه شهید کاظمی استراحتی داده شود توجه به اینکه ما اجازه استفاده یک روز در میان از زمین شماره دو ورزشگاه آزادی را داریم، زمین دیگری را هم در اختیار گرفتیم. به هر حال مشکل زیاد داریم چون تیمی در سطح کاری پرسپولیس نه به دو زمین بلکه حتی به سه زمین نیاز دارد. حتی چمن مصنوعی با استانداردهای خاص لازم است که در این زمینه محدودیت وجود دارد.


طاهری البته این نوید را به هواداران تیمش داد که طرحی را پیش بینی کرده اند که سه زمین تمرینی در استادیوم شهید کاظمی تاسیس کنند: ما با مسئولان محترم شهرداری منطقه 19 و همچنین با مسئولان محترم شورای شهر تهران هم صحبت کردیم که اگر کمک‌هایی صورت بگیرد، می‌توانیم ورزشگاه شهید کاظمی را توسعه بدهیم و زمین‌های دو و سه را هم داشته باشیم تا هم زمین اصلی استراحت لازم را داشته باشد و هم اینکه یک پایگاه فوتبال قوی در منطقه محروم ایجاد شود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵:۲۰ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها