freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


بر اساس اعلام جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ؛ ساعت و محدوده‌ی اجرای طرح ترافیک در شهر تهران بعد از چند روز به حالت عادی بازگشت. البته قرار است مدت طرح زوج و فرد در شهر تهران افزایش یابد.

سرهنگ حسن عابدی، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره‌ی اجرای طرح ترافیک در این شهر گفت:

برابر مصوبه‌ی کمیته‌ی کاهش آلودگی هوا در شرایط اضطرار، از فردا ساعت و محدوده‌ی اجرای طرح ترافیک به حالت عادی بازمی‌گردد.

به گفته‌‌ی حسن عابدی، با توجه به برگشت ساعت طرح به حالت عادی؛ از شنبه تا چهارشنبه طرح ترافیک از ساعت ۶:۳۰ صبح آغاز می‌شود و تا ساعت ۱۷ ادامه خواهد داشت. البته ساعت اجرای طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه از ۶:۳۰ تا ۱۳ خواهد بود.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در مورد افزایش ساعت طرح زوج و فرد در تهران اعلام کرد:

طرح زوج و فرد نیز در همان محدوده‌ی از قبل تعیین‌شده با دو ساعت افزایش، از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۹ اجرا می‌شود. ساعات پایان طرح زوج و فرد در روزهای پنجشنبه همانند طرح ترافیک، ۱۳ خواهد بود.

پیش از این و تا تابستان امسال نیز ساعت اجرای طرح زوج و فرد در روزهای شنبه تا چهارشنبه، ۶:۳۰ تا ۱۹ بود که در پاییز امسال ساعات پایان این طرح به ۱۷ کاهش یافته بود.

به گفته‌ی جانشین رئیس پلیس راهور تهران؛ طرح‌های ترافیک و زوج و فرد در روزهای تعطیل اجرا نمی‌شوند و کنترل ورود و خروج خودروها به این طرح با دوربین‌های نظارتی است.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵:۱۶ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها