freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374670/40  زمان: 17:33  1395/09/03  بازدید: 9,353

سرمربی استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر امیدوار است تا صبا و پیکان با حضور پرشمار استقلالی های سابق باعث توقف صدرنشینان لیگ شوند.

گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان که در هفته های گذشته از سوی استقلالی های سابق حملات و انتقادات زیادی را تحمل کرده اما دوستان استقلالی او می توانند در هفته یازدهم لیگ برتر کمک زیادی برای صعود او در جدول رده بندی و البته کاهش امتیازات با تیم های صدرنشین داشته باشند.

 


در هفته یازدهم تراکتورسازی در تبریز میزبان صبای قم است. صمد مرفاوی و رضا عنایتی در کنار هاشم بیگ زاده، سر شناس ترین استقلالی ها در نبرد صبای قم و تراکتورسازی هستند که منصوریان امیدوار است درخشش این بازیکن منجر به توقف تراکتورسازی در هفته یازدهم شود. تراکتورسازی تا پیش از شروع هفته یازدهم لیگ برتر با 6 امتیاز اختلاف نسبت به استقلال در رتبه دوم قرار دارد اما درخشش استقلالی های سابق که البته رابطه خیلی نزدیکی نیز با منصوریان ندارد، می تواند کمک زیادی به کاهش فاصله استقلال با صدر جدول کند.

 


پرسپولیس صدرنشین نیز در هفته یازدهم لیگ برابر پیکانی قرار می گیرد که در ترکیبش استقلالی های زیادی حضور دارند. امیر حسین صادقی، کاپیتان پیشین استقلال که بیش از یک دهه با پیراهن آبی ها به میدان رفته بود، از بازیکنان فیکس این تیم به شمار می رود. همچنین پیکان در ترکیب خود علی حمودی و آرش برهانی را در اختیار دارد که سالهای زیادی تجربه بر تن کردن پیراهن استقلال را در کارنامه خود دارند اما در پیکان از بازیکنان فیکس به شمار نمی روند. همچنین مهدی شیری، هافبک مدافع راست پای پیکان نیز سابقه شاگردی منصوریان در نفت و آکادمی استقلال را دارد تا پیکان با چهار استقلال برابر پرسپولیس صدرنشین قرار بگیرد. استقلالی های پیکان که البته اختلاف زیادی با منصوریان ندارند، می توانند با کسب یک نتیجه مناسب برابر پرسپولیس ترمز صدرنشین لیگ را کشیده تا استقلال در صورت کسب پیروزی برابر گسترش فولاد رویای نزدیک شدن به رتبه های بالای جدول را واقعی تر از همیشه ببینند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰:۱۹ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها