freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


خروج انگلیس از اتحادیه اروپا باعث عمیق تر شدن بی عدالتی اجتماعی و اقتصادی در این کشور شده است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛به نقل از پرس تی وی، آثار منفی اقتصادی پس از رای مردم انگلیس به خروج این کشور از اتحادیه اروپا، همچنان روی قشر کارگر و فقیر انگلیس مشهود است.

در حالیکه در نتیجه این اتفاق هزاران میلیارد پوند از دارایی ها و درآمد خانواده های انگلیسی کم شده است، قشر ثروتمند هر روز ثروتمندتر می شود.

براساس این گزارش، انگلیس رسما به سرزمین داراها و ندارها تبدیل شده است. انگلیس از نظر تعداد شهروندان فوق ثروتمند، بعد از چین و آمریکا قرار دارد. با وجود این، هفده میلیون نفر از بزرگسالان کارگر و کارمند در انگلیس، کمتر از صد پوند پس انداز برای روز مبادا دارند.

لی جاسپر مشاور سابق سیاست گذاری شهردار لندن گفت: در جامعه انگلیس نابرابری و بی عدالتی اقتصادی عمیقی وجود دارد. انگلیس جامعه ای نیست که از نظر اجتماعی انسجام لازم را داشته باشد به همین علت نمی تواند در درازمدت موفق باشد. متاسفانه در جامعه انگلیس قشر فقیر هر روز بیشتر له می شود و برنامه های ریاضت اقتصادی دولت نیز فشار را بر آنها بیشتر کرده است در حالیکه سیاست های دولت همگی به سود قشرهای ثروتمند و سرمایه دار است.

وی افزود: متاسفانه دولت کنونی نه فقط سیاست های ریاضتی دولت قبلی را ادامه می دهد، بلکه آن را تشدید کرده است. متاسفانه دولت درباره هزینه های اقتصادی رای به خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، به قشرهای کم درآمد و فقیر دروغ گفته است. به همین علت آنها بیشترین زیان را از این بابت دیده اند. وعده هایی که نخست وزیر به مردم می دهد فقط حرف است و در عمل دولت کاری برای قشرهای آسیب پذیر نمی کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۵:۱۷ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۲
  • تعداد حاضران : ۲۴۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها