freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سازمان ملل تصمیم رژیم صهیونیستی برای توسعه شهرک سازی در شرق بیت المقدس را محکوم کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه، سازمان ملل متحد تصمیم رژیم صهیونیستی برای ساخت 500 واحد مسکونی جدید در شرق بیت المقدس ­را محکوم کرد.

نیکلای ملادینوف فرستاده ویژه سازمان ملل در خاورمیانه روز چهارشنبه تصمیمات اخیر تل‌ آویو برای ادامه­ ساخت شهرک های ­جدید صهیونیستی در کرانه باختری رود اردن را محکوم کرد و از این رژیم ­خواست فعالیت های غیرقانونی خود را متوقف سازد.

ملادینوف در نشست شورای امنیت سازمان ­ملل تحولات اخیر در فلسطین اشغالی را بسیار نگران کننده خواند.

نیکلای ملادینوف گفت بار دیگر از مقامات­ اسرائیل ­می خواهم به درخواست های مکرری که ­برای توقف ساخت و سازهای غیرقانونی واحد های مسکونی در اراضی اشغالی کرانه باختری رود اردن از جمله در مناطق شرق بیت المقدس­ مطرح می شود، توجه کنند.

بر اساس گزارش یک سازمان غیر دولتی، دولت اسرائیل روز چهارشنبه و در اولین گام ­پس از پیروزی دونالد ترامپ در­ انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، طرحهای ­ساخت 500 واحد مسکونی جدید در یکی از شهرک های یهودی نشین در شرق بیت المقدس را دوباره آغاز کرده است.

اسرائیل درسال 1967 شرق بیت المقدس را اشغال­ و آن را ضمیمه خاک فلسطین اشغالی­ کرد، اقدامی که با مخالفت و ­محکومیت ­جامعه جهانی رو به رو شد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۱۵:۱۶ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۸۷
  • تعداد حاضران : ۱۸۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها