freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

استاندار کردستان عنوان کرد:
ورود محصولات قاچاق, به تولیدات داخلی آسیب می رساند
سرویس کردستان؛ استاندار کردستان اظهار کرد: ورود محصولات خشکبار به داخل استان به طور کلی ممنوع می باشد زیرا ورود این گونه محصولات به تولید ملی و استانی آسیب می رساند.
به گزارش کردپرس؛«عبدالمحمد زاهدی» صبح روز چهار شنبه در  جلسه کمیسیون برنامه ریزی و هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان کردستان با تاکید بر نظارت و برخورد با ورود کالاهای قاچاق به داخل استان اظهار کرد: تاکید داریم بر جلوگیری از ورود کالاها و محصولات بهداشتی, درمانی و غذایی  به داخل استان که با سلامت جامعه در ارتباط است.
وی همچنین با اشاره به مشکلات ورود میوه های قاچاق در استان نیز عنوان کرد: ورود میوه و محصولات باغی به استان ممنوع است زیرا ورود غیر قانونی میوه می تواند آفات و تهدیداتی را برای باغات استان و کشور در برداشته باشد.
 استاندار کردستان در ادامه با تاکید بر حمایت از تولید ملی اضافه کرد: ورود خشکبار به طور کلی ممنوع می باشد و ورود این گونه محصولات می تواند به اقتصاد و تولید ملی و استان آسیب وارد کند.
زاهدی ادامه داد: در حال حاضر در بازار برخی از محصولات به وپژه خشکبار عرضه شده است که کیفیت این محصولات نسبت به تولیدات استان بسیار پایین است اما به دلیل تفاوت قیمت برخی از شهروندان آن را خریداری می کنند.
 

کد مطلب: 118891  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۹/۴  |  ساعت: ۵ : ۱۹

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۵۰:۲۶ دیده شده : ۵۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها