freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374777/2  زمان: 08:58  1395/09/04  بازدید: 7,542

در حالی که از یک هفته ی پیش هواشناسی گیلان از بارش برف در شهر رشت خبر داده بود، اما مدیران هیات فوتبال گیلان از کشیدن یک روکش ساده بر روی تنها زمین فوتبال قابل استفاده این کلانشهر عاجز بودند.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که قرار بود مسابقه حساس دو تیم سپیدرود رشت با اکسین البرز عصر روز چهارشنبه در زمین دکتر عضدی رشت برگزار شود به دلیل بارش یک برف سبک برگزاری این مسابقه به وقت دیگری موکول شد.


این درحالی است که در استان همسایه در شهرستان بابل، با شرایط آب و هوایی به مراتب وخیم تر از رشت مسابقه لیگ با یک تدبیر ساده و کشیدن روکش در شب پیش از بارش در این شهر امکان پذیر شد، بدون اینکه خرجی اضافه بر تن کم جان باشگاه های بی پول فوتبال ایران بگذارند.


اما سیصد چهارصد کیلومتر این طرف تر مسئولان هیات فوتبال گیلان فراموش کردند در هنگام بارش برف باید بر روی چمن مصنوعی زمین پیرشهرباران روکشی بگسترانند تا فردا روز با ده بیست رفتگر بیل بدست شهرداری به جان بی زبان آن نیفتند.


دوستان  البته کار را فقط با بیل و پارو نخواستند جمع کنند و در کمال نبوغ با ماشین های غول پیکر آتش نشانی سعی در خاموش کردن!! برف های عضدی کردند و حاصلش زیرو رو شدن گرانول و بسترسازی چمن مصنوعی بود و منهدم شدن و احتمالا بلا استفاده شدن  تنها زمین فوتبال شهر.


حالا سرسبزترین استان کشور که تنها ورزشگاه داخل شهرش چمن مصنوعی دارد، دچار مشکل شده و شاید دوباره بعد از این بازی های سپیدرود و داماش به ورزشگاه دور افتاده سردارجنگل رشت تبعید شود و ریزش هواداران و از رونق افتادن فوتبال در شهرباران را به ارمغان آورد.

 


 

 

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۳۵:۲۰ دیده شده : ۷۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۴
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها