freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۲۹۳۷۰

۱۸۰  بازدید

دانیال فتحی در روزنامه شهروند نوشت:

پنجشنبه ٤ آذر ٩٥ را در حالی شروع می‌کنیم که توطئه‌های پوریا جعفری و شهریار فدایی علیه سجاد رضایی با تدبیر مسئولین آموزش و پرورش استان اصفهان خنثی شد و آموزش و پرورش استان اعلام کرد که با خط‌کش به دنبال معلم و مدیری که این فیلم را گرفته‌اند، خواهد افتاد.

این گوشی دوربین‌دار هم ملت را بیچاره کرده است. دکتر از مریضش فیلم می‌گیرد، معلم از شاگردش فیلم می‌گیرد، مادر از بچه فیلم می‌گیرد... واقعا دیگر کسی به کسی رحم نمی‌کند!

اگر تا دیروز فقط هنگام عبور از شمشادها نگران بودیم که ناگهان محسن حاجیلو با دوربین صداوسیما بپرد جلویمان و سکته مان دهد، امروز در خصوصی‌ترین لحظات زندگی هم بیم فیلمبرداری‌شدن می‌رود.

یعنی گلاب به رویتان از وقتی این گوشی‌های دوربین‌ دار آمده‌اند، دست به آب هم می‌رویم رو به بالا و سوراخ کلید می‌گوییم، اگر از نظر شما مشکلی ندارد ما شروع کنیم! یکی از دوستان اخیرا رفته بود خواستگاری، به جای این‌که بگوید من را به غلامی قبول کنید، هول شده بود و گفته بود من را به کنیزی بپذیرید، فردای آن روز همکارانش فیلمش را با تیتر «سوتی وحشتناک داماد در مراسم خواستگاری» توی گوشی‌هایشان به هم نشان می‌دادند و می‌خندیدند.

سر نخ ماجرا را که گرفتند، رسیدند به پدرعروس که با سنی بالغ بر سن ماموت داشته، زیرزیرکی از پسره فیلم می‌گرفته. ادامه این وضع جای نگرانی جدی دارد. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند در سال‌های آینده ویروس فیلم و لایک به بقیه مشاغل هم سرایت پیدا می‌کند.

نماینده مجلس می‌رود روستای فلان و از مردم فیلم می‌گیرد با تیتر «مشکلات بی‌پایان روستای فلان، چه کسی مسئول است!؟» پخش می‌کند. آرایشگر از پس سر مشتری فیلم می‌گیرد و با تیتر «عنایت کردن روی سر مشتری» پخش می‌کند. پرستار آسایشگاه روی فیلمش تیتر می‌زند «ناتوانی بامزه یک پیرمرد برای رفع نیازهای اولیه خود، من که از خنده مردم».

رئیس دانشگاه حین فیلمبرداری از برخورد با دانشجویان منتقد: «برخورد خشونت‌آمیز با مطالبات قانونی و به حق دانشجویان، تا کی؟» استاد حین فیلمبرداری از دانشجوی ملتمس: «التماس خنده‌دار دانشجوی بدبخت برای گرفتن نیم‌نمره». نجار درحین فیلمبرداری از حادثه‌ای که برای همکارش اتفاق افتاده: «قطع‌شدن دست نجار را حتما ببینید، لحظه‌ای که خون فوران می‌زنه، خیلی جالبه».

خبرنگار: «لحظه بردن خبرنگار توسط نیروهای ناشناس، فقط ببینید چطور روی زمین کشیده میشه، ‌هارهارهار». فیلمبردار عروسی: «افتادن خواهرشوهر عروس حین رقصیدن ».

احتمالا با ادامه این وضع هیچ‌کس از ترس دادن گاف و سوتی دیگر کاری انجام نمی‌دهد. همه آرام و متین یک گوشه می‌نشینیم و نان و ماست‌مان را می‌خوریم. مدیران هم کار خودشان را می‌کنند، حقوق‌های نجومی، املاک نجومی و... هم ادامه پیدا می‌کند و احتمالا هیچ دوربینی دوست ندارد برود سوتی و گاف و کم‌کاری و اختلاس برخی از عزیزان را فیلمبرداری کند.

همان رقص بامزه پیرمرد، سوتی وحشتناک داماد در خواستگاری، گاف سرهنگ علیفر و سوتی خیابانی بسیار جذاب‌تر است! والا... چیه همه‌اش اخبار بد؟

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵:۱۷ دیده شده : ۸۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها