freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374788/31  زمان: 10:15  1395/09/04  بازدید: 1,905

با وجود هو شدن نیمار در گلاسکو، لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا به تمجید از هواداران سلتیک پرداخت و آنها را یکی از بهترین هواداران اروپا خواند.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که بارسا 2-0 از حریف خود پیش بود، نیمار در هنگام تعویض با واکنش شدید هواداران سلتیک روبرو شد ولی با این حال، انریکه به تمجید از هواداران حریف پرداخت.

 

 


او گفت:" این تیم بارسا موفق شد در یکی از سخت ترین گروه‌های چمپیونزلیگ در حالی که یک بازی باقی مانده، به عنوان صدرنشین صعود کند. باید به بازیکنانم تبریک بگویم زیرا ما در گروه بسیار دشواری قرار داشتیم و تمامی بازی هایمان دشوار بود. آنها نشان دادند که بارسا تیم قابل اطمینانی است. اینجا سطحشان را نشان دادند. این بازی مثل بازی با منچسترسیتی در نوکمپ بود. سلتیک سعی کرد با پرس شدید کار را برای ما دشوار کند ولی ما توانستیم توپ را در اختیار داشته باشیم و بدون اینکه مشکل خاصی برایمان پیش بیاید بازی کردیم.

در یک سوم هجومی خیلی خوب ظاهر شدیم و مسی هم در سطح همیشگی اش بود. نیمار؟ شرایط تحت کنترل او بود. هواداران سلتیک او را هو کردند؟ این فقط 5 یا 10 دقیقه بود. آنها در طول بازی فوق العاده بودند. دلم برای "تو تنها قدم نخواهی زد" (شعار هواداران لیورپول) تنگ شده ولی خیلی خوب بود که اینجا خضور داشتم زیرا جو ورزشگاه آنها یکی از بهترین های اروپاست."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵:۱۸ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۹۴
  • تعداد حاضران : ۱۹۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها