freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374830/31  زمان: 12:36  1395/09/04  بازدید: 6,067

شرکت NN Consultoria که متعلق به پدر نیمار است، به رای اخیر دادگاه علیه نیمار واکنش نشان داد و مدعی شد که اقدام خلافی از سوی آنها صورت نگرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، دادگاهی در اسپانیا نیمار را به دو سال زندان و 10 میلیون یورو جریمه محکوم کرده و در کنار نیمار، پدر و مادر او نیز به حبس محکوم شده اند. این پرونده با شکایت شرکت DIS که چهل درصد حقوق اقتصادی نیمار متعلق به آنهاست باز شده و آنها مدعی شده اند که کمتر از آنچه باید برای انتقال نیمار دریافت کرده اند. حال کمپانی NN Consultoria در بیانیه ای به بی‌گناهی نیمار و خانواده اش در این پرونده اشاره دارد.

 

 


او گفت:" در خصوص اخبار منتشر شده در رابطه با محکومیت نیمار و پدرش، تکرار می‌کنیم که این روند مانند روند سپتامبر 2016 است که توسط قاضی خوزه ده لا ماتا پیگیری شد. دو طرف در رابطه با اعلام جرم و یا زمان دفاع از پرونده اطلاعی پیدا نکرده اند. ما با آرامش تمام به این پرونده رسیدگی خواهیم کرد زیرا تمام قرارداد‌ها با احترام متقابل امضا شده و هر دو طرف موضوع، بارسلونا و سانتوس از همه بندها آگاهی داشته اند. مطمئنیم که با گذشت زمان، بی‌گناه بودن ما ثابت خواهد شد."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۰:۷ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۷۰
  • تعداد حاضران : ۲۳۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها