freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374838/42  زمان: 13:25  1395/09/04  بازدید: 2,902

برزیل و آرژانتین تا روز پایانی، رقابت سختی برای اختصاص دادن بهترین تیم سال 2016 میلادی خواهند داشت.

به گزارش "ورزش سه"، مسابقات دوستانه و ملی زیادی که در هفته های اخیر انجام شده، تغییرات زیادی را در رنکینگ جهانی ایجاد کرده است. 63 بازی از مرحله مقدماتی و 71 مسابقه دوستانه، تاثیر زیادی در شرایط تیم ها در جدیدترین رده بندی فیفا خواهد داشت.

 

 

 

 

علیرغم حفظ صدرنشینی آرژانتین در ماه نوامبر، رقیب سنتی این تیم، برزیل جهش مناسبی در جدول داشته و با توجه به روند خوب برزیل در مرحله مقدماتی و نتایج نه چندان رضایت بخش آلبی سلسلته، شاگردان تیته می توانند در آینده ای نزدیک صدر جدول را از آن خود کنند. همچنین شیلی نیز با توجه به نتایج خوب مدت اخیر، رتبه چهارم رده بندی را به خود اختصاص داده است.

 

 

 

 

ایرلند نیز با توجه به نتایج خوب و کسب 3 پیروزی متوالی در مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی، به جمع 25 تیم برتر صعود کرده و مصر نیز با روند درخشان خود با 10 پله صعود در رتبه 36 قرار گرفته است. در نیمه پایین جدول تیم های برتر نیز بورکینافاسو، نیجریه و اسلوونی جهش مناسبی داشته اند.

 

 

 

 

در قسمت های پایین جدول، ارمنستان با 38 رتبه صعود در رتبه 87، نامیبیا با 20 رتبه صعود در رتبه 98، قبرس با 23 پله صعود در رتبه 116 و تاهیتی با 23 پله صعود در رتبه 149 پیشرفت بسیار خوبی در ماه اخیر داشته اند.

 

رده بندی ماه بعد که در دسامبر منتشر خواهد شد، بهترین تیم سال 2016 میلادی را مشخص خواهد کرد و جایزه بهترین تیم سال و بالاترین جهش اهدا خواهد شد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۰:۲۸ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۷۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها