freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، متن این پیام به شرح ذیل است :
اذامات المومن الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمه لایسدها شئ
ارتحال مرجع عالیقدر و فقیه مجاهد حضرت آیت الله العظمی حاج سید عبدالکریم موسوی اردبیلی موجب تاسف و تاثر شدید گردید. آن عالم عامل و فرزانه از نخستین روزهای انقلاب اسلامی در کنار امام (ره) و همراه با مردم در مبارزه علیه رژیم ستم شاهی و به بار نشاندن درخت تنومند انقلاب از هیچ کوششی فرو گذار نکرد و بعد از پیروزی انقلاب در تاسیس و استقرار نظام جمهوری اسلامی همراه با سایر یاران نزدیک امام (ره) نقش موثر و تعیین کننده ای را ایفا نمود ، خصوصا در ایجاد نظام قضایی اسلامی همراه با شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی خدمات ماندگاری از خود به یادگار گذاشت.
آن مرجع بزرگ خدمات گسترده و ارزنده ای در ایجاد توسعه مراکز حوزوی و دانشگاهی و کانونهای فرهنگی و تربیت خیل عظیمی از فضلاء و اساتید به انجام رساند که آثار و برکات آن سالیان سال باقی خواهد ماند.
اینجانب این ضایعه مولمه را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله ارواحنا فدا و به محضر مقام معظم رهبری ، مراجع عظام ، حوزه های علمیه ، دانشگاهها، هموطنان عزیز ، بویژه بیت معزز و فرزندان برومند ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند می خواهم آن فقید سعید را با اجداد طاهرینش محشور و به بازماندگان مکرمشان صبر جمیل و اجر جزیل عنایت فرماید.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵:۷ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۵
  • تعداد حاضران : ۱۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها