freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374814/1  زمان: 12:01  1395/09/04  بازدید: 798

دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران از یکشنبه 28 آذرماه آغاز می‌شود.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، دور رفت مرحله مقدماتی سی‌امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» که از 28 مهرماه آغاز شده است، روز یکشنبه 21 آذرماه به پایان می‌رسد.

22 تا 27 آذرماه به عنوان تعطیلات نیم فصل دور مقدماتی لیگ برتر والیبال مردان ایران تعیین شده است.


دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال مردان نیز از 28 آذرماه تا 13 بهمن ماه در 11 هفته برگزار می‌شود که در روزهای چهارشنبه هر هفته و چهار یکشنبه (28 آذر، 12 و 26 دی و دهم بهمن) پیگیری می‌شود.

 

پس از پایان مرحله مقدماتی هشت تیم برتر به مرحله پلی آف صعود خواهند کرد و رقابت های مرحله پلی آف لیگ برتر مردان سال 95 در سه مرحله یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و نهایی به صورت دو برد از سه مسابقه پیگیری می شود که تیم هایی که برد بیشتر در مرحله مقدماتی دارند، تا پایان رقابت ها میزبان دیدارهای اول و سوم خواهند بود.

 

مرحله نخست پلی آف (یک چهارم نهایی) روزهای چهارشنبه 20 بهمن ماه (رفت)، چهارشنبه 27 بهمن ماه (برگشت) و در صورت نیاز به مسابقه سوم یکشنبه یکم اسفندماه پیگیری خواهد شد.

 

در این مرحله هشت تیم برتر مرحله مقدماتی (تیم های اول با هشتم، دوم با هفتم، سوم با ششم و چهارم با پنجم) با هم روبرو می شوند و تیم های برنده به مرحله دوم پلی آف (نیمه نهایی) صعود می کنند و تیم های بازنده از دور مسابقات حذف می شوند.

 

مرحله دوم پلی اف (نیمه نهایی) نیز روزهای چهارشنبه چهارم اسفندماه (رفت)، سه شنبه 10 اسفندماه (برگشت) و در صورت نیاز به مسابقه سوم یکشنبه 15 اسفندماه پیگیری خواهد شد.

 

در این مرحله چهار تیم برتر مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم می روند که برنده مسابقه تیم های اول و هشتم با برنده مسابقه تیم های دوم با هفتم مسابقه می دهد و در دیگر رقابت این مرحله برنده مسابقه تیم های سوم و ششم با برنده مسابقه تیم های چهارم و پنجم روبرو می شوند.

 

در پایان مرحله دوم پلی آف تیم های برنده به دیدار نهایی سی امین دوره لیگ برتر والیبال مردان و تیم های بازنده به دیدار رده بندی راه خواهند یافت.

 

مرحله سوم پلی آف لیگ برتر والیبال سال 95 (مرحله نهایی) روزهای چهارشنبه 18 اسفندماه (رفت)، یک شنبه 22 اسفندماه (برگشت) و در صورت نیاز به مسابقه سوم چهارشنبه 25 اسفندماه پیگیری خواهد شد تا در نهایت تیم های اول تا چهارم لیگ برتر جام «شهدای منا» مشخص شوند.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰:۱۲ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۸۱
  • تعداد حاضران : ۱۹۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها