freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش"دی اسپورت"؛سنگ اندازی در مسیر نتایج
با بدبختی و فشار تیم را رو به راه می کنیم اما نمی دانم چرا یکسری آدم سنگ اندازی می کنند تا نتیجه ای که باید را نگیریم. یکسری اشخاص تصمیم به در اختیار گرفتن تیم را دارند تا بگویند محمود فکری کجا برود یا کجا نرود تا تیم داری کند. جالب است خیلی ها هم تصمیم به هدایت تیم دارند، تیمی که امروز  زمانی که نیازمند کمک بوده و هست کسی را در کنار خود نمی بیند اما حالا که به نتیجه گیری آن نگاه می کنند خود را محق به در دست گرفتنش می دانند. می خواهند در مسائل فنی دستی داشته باشند تا به تیم ضربه بزنند.

بازیکنان نساجی با غیرت امتیاز می گیرند
آنها ابتدا خودشان پا پیش می گذارند اگر کاری از دستشان برنیاید به سراغ هواداران می روند و خوب می دانند چطور از احساسات مردم استفاده و تیم را دستخوش حاشیه کنند. مردم را علیه آمدن یا نیامدن بازیکن ها تحریک می کنند. آنها به هیچ عنوان به فکر حل مشکلات بازیکنان نیستند ولی بازیکنان در دیدارهای پیش رو غیرت گذاشتند و نتایجی که هیچ کس تصورش را نمی کرد کسب کردند. اگر تعصب شان نبود قطعا از یک جای کار، تیم را رها می کردند و اینطور نتیجه نمی گرفتند. تیم راه آهن هم به مانند ما با مشکلات مالی مواجه هستند اما ما تیمی هستیم که هواداران بسیاری داریم و همین موضوع فشار مشکلات را روی تیم بیشتر می کند.

به هیچ وجه از بازیکنانی که نیامدند ناراحت نیستم
به بازیکنانی که در دیدار مقابل آلومینیوم حاضر نشدن حق می دهم چراکه کارد به استخوانشان رسیده و دیگر تحمل این مصائب را ندارند. خیلی ها از این اختلافات درون تیمی و عدم حضور بازیکنان استفاده می کنند و با تحریک هواداران و مردم قائمشهر فرصت را برای برهم زدن روابط کادرفنی و بازیکنان مناسب می بینند اما همین جا می گویم که به هیچ عنوان از عدم حضور بازیکنان در دیدارمان مقابل آلومینیوم اراک ناراحت نیستم و به بازیکنانم حق می دهم.

بازیکنان سرمایه های یک تیم هستند
وقتی بازیکنان تیمی غیرت و تعصبشان را برای کسب نتایج بهتر و قرار گرفتن در بین بالانشین ها به کار می بندند نباید با آنها اینچنین رفتارهایی انجام شود. بازیکنان سرمایه های اصلی یک تیم هستند، یک سرمایه گذار باید از سرمایه هایش به بهترین نحو حمایت کند تا این سرمایه ها روز به روز افزایش پیدا کنند.

حتی یک بازی آرامش نداشته ایم
تا به اینجا کار نتوانستیم حتی یک بازی با آرامش حاضر شویم و درست و حسابی از نتیجه ای که حاصل می شود استفاده ببریم. ما توانستیم بادران را با وجود مشکلاتمان ببریم و در مقابل نگذاشتند تیم در دیدار مقابل پارس جنوبی آرامش داشته باشد و روند نتایج خوبمان را تکرار کنیم. در مقابل اراک هم خوب کار کردیم ولی مطمئنا باز هم در هفته آینده کاری خواهند کرد که این نتیجه تداوم نداشته باشد.

استعفایم را تقدیم می کنم
اگر قرار باشد این مشکلات و مسائل دامنه دار باشد در دیدارمان مقابل فولادیزد روی نیمکت نمی نشینم تا مسئولین نساجی فکری به حال تیم کنند. مشکلات اصلی ما بی پولی نیست بلکه بی سروسامانی است که در اینجا حاکم است. دیگر اجازه نمی دهم به هیچ عنوان بازیکنان نساجی با این شرایط دست و پنجه نرم کنند و پشت تک تک بازیکنانم خواهم بود. این هشدار را هم به بعضی از آدم ها می دهم که در صورت ادامه کارهایشان رسوایشان خواهم کرد.

منبع:ورزش سه


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۵:۲۴ دیده شده : ۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۱۷
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها