freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، غلامرضا کاتب در جلسه تودیع و معارفه فرماندهان پیشین و  جدید انتظامی شهرستان گرمسار با اشاره به اتفاق پیش آمده در مشهد اظهار کرد: برخی از اقدامات حاشیه‌ای سبب می‌شود که طعم شیرین بسیاری از دستاوردها و اقدامات موثر نظام تحت تاثیر این اقدامات قرار گرفته و دیده  نشود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تقبیح و نفی رفتارهای فراقانونی از این دست افزود: نباید با یک حادثه حاشیه‌ای، اصل نظام را تحت شعاع قرار دارد.‌

وی با بیان اینکه رفتارهای ناصوابی از این دست حوادث خوب را کمرنگ جلوه می‌دهد،افزود: مسائل نباید به گونه‌ای پیش رود که فردی با یک تصمیم‌گیری اشتباه این جریان‌سازی را در جامعه ایجاد کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: زمانی که این اتفاق در مشهد افتاد مجلس یکی از روزهای بد و سخت خود را پشت سر گذاشت لذا نمایندگان مردم در همین راستا هیئتی برای بررسی موضوع انتخاب کرد تا گزارشی تهیه و آن را به محضر رهبر معظم انقلاب اعلام کند.  این هیئت امروز راهی مشهد مقدس شده تا در خصوص این واقعه و عوامل موثر در لغو غیرقانونی آن تحقیق و ماحصل آن را به هیئت رئیسه ارائه دهد.

کاتب همچنین با اشاره به راهپیمایی بزرگ اربعین گفت: حضور میلیونی امت مسلمان در مراسم اربعین امسال نشانه‌ای از وحدت جهان اسلام و از عشق،علاقه و بصیرت واقعی ملت ایران به امام حسین (ع)است.

نماینده مردم گرمسار و آرادان اربعین را نمادی از وحدت و همدلی امت اسلامی ارزیابی کرد و گفت:  شیعیان نشان دادند با برادری و اخوت می‌توانند در راستای انسجام و وحدت گام‌های بزرگی بردارند.

وی به نقش مهم نیروی انتظامی در برگزاری این راهپیمایی اشاره و اظهار کرد:ناجا نقش خود را در برگزاری این همایش بزرگ به خوبی ایفا کرد که این امر جای تقدیر فراوان دارد.

کاتب با تقدیر از فرمانده پیشین انتظامی گرمسار خاطرنشان کرد: شهرستان گرمسار امروز از امنیتی پایدار برخوردار است و مردم ما این امنیت را مدیون زحمات و تلاش‌های شبانه روزی نیروی انتظامی می‌دانند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۵:۵ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها