freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375013/30  زمان: 00:09  1395/09/05  بازدید: 5,850

لوئیس سوارز، مهاجم بارسلونا، با انتشار متنی احساسی به اعلام بازنشستگی استیون جرارد، هم بازی سابقش در لیورپول، واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، سوارز و جرارد در زمان حضور در آنفیلد رابطه بسیار صمیمی ای داشتند و جرارد در مصاحبه ای که بعد از اعلام بازنشستگی اش انجام داد، از سوارز به عنوان بهترین بازیکنی که در دوران حرفه ای اش در کنارش بازی کرد، نام برد.

 

سوارز در این پیام نوشت:" برای یک کاپیتان؛ برای یک هم تیمی و برای یک دوست.

 

من از یک باشگاه تاریخی به لیورپول که آن هم باشگاهی تاریخی است، رفتم. و در بین همه هم تیمی ها، استیون جرارد یک الگو بود. یک بازیکن منحصر به فرد.

 

 

 

 

با گذشت زمان او نشان داد که یک لیدر واقعی است. او یک برنده مادرزاد است و یک بازیکن جاه طلب درون زمین و یک هم تیمی باثبات و خوب در خارج از زمین. او همیشه از من حمایت می کرد و چیزهای باارزش زیادی به من یاد داد.

 

از تو خیلی متشکرم استیون. از اینکه در سخت ترین روزهای دوران حرفه ای ام در کنارم بودی. اینکه فارغ از هر اتفاقی از من حمایت کردیم و بارها توصیه های خوبی برای من داشتی. رابطه ما فراتر از زمین فوتبال رفت.

 

تو همیشه در کنار من بودی؛ حتی زمانی که بعضی ها این کار را نکردند. تو مثل یک برادر بزرگتر بودی که به برادر کوچکش درس می دهد."

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱:۲۰:۱۸ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۸۴
  • تعداد حاضران : ۲۰۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها