freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374959/2  زمان: 19:33  1395/09/04  بازدید: 7,445

مهدی پاشازاده سرمربی تیم راه آهن تهران کار بازیکنانش و نتیجه ای که تا به اینجا کار گرفته اند را تقدیر کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در رقابت های لیگ آزادگان تیمی که با مشکلات مالی و مدیریتی مواجه است کم نیست و یکی از آنها راه آهن تهران است که با نتایج خوب توانسته قدمت خود را به رخ رقبا بکشد. مهدی پاشازاده صحبت های جالبی را در مورد مشکلات و نتیجه ای که مقابل حریفان به دست آورده اند بیان می کند.  


ارزش گل هایمان بیش از 3 تاست
گل هایی که بچه هایمان به ثمر رساندند بیش از 3 گل ارزش داشت، بازیکنان راه آهن با بضاعت اندک و ناچیز مقابل نفت مسجدسلیمان حاضر شدند، در هوای سرد تهران با لباس هایی تابستانی مقابل حریف ظاهر شدیم و این جای تقدیر دارد. بازیکنان راه آهن جز بهترین ها هستند و حق شان این کم لطفی های مسئولین نیست. امیدوارم هر چه زودتر راه حلی برای برطرف شدن مشکلات پیدا شود تا راه آهن هم به مانند اکثر تیم ها هم از حضور هوادار بهره مند شوند. اگر دیدارمان با مسجدسلیمانی ها را تماشا می کردید می دیدید که هواداران حریف از ما به نسبت بیشتر بودند و همین حضور هواداران در ورزشگاه ها به فوتبال شور و هیجان می دهد. 


به دلیل مشکلات مالی هیچ آنالیزی از تیم ها نداریم
هیچ شناختی از دیدار حریفانمان نداشتیم چراکه باشگاه راه آهن حتی هزینه خرید سی دی بازی های حریفان برای آنالیزشان و رو در رویی با آنها را ندارد. اوضاع در راه آهن به نحوی پیش می رود که حتی خرید لباس های آستین دار برای دیدارهایمان در سرما، گرمکن ورزشی، هزینه های خورد و خوراک و محل اسکان بازیکن ها به سختی انجام می گیرد چه رسد به خرید فیلم بازی تیم ها و برطرف کردن مسائل جانبی. 


مسئولین داوران بهتری برای بازی ها انتخاب کنند
راه آهن در کنار مشکلاتی که با آن دست و پنجه نرم می کند با ناداوری ها هم باید در فوتبال کنار بیاید و دم نزند. اگر دیدارهای گذشته مان را تماشا کرده باشید قطعا به موضوع پی خواهید برد اما در همین دیدار با نفت مسجدسلیمان هم داور گل سالم محسن بیاتی نیا را مردود اعلام کرد. سازمان لیگ و مسئولین باید در انتخاب داوری کمی حساسیت بیشتری به خرج دهند. 


برای رقبا در لیگ دسته آزادگان خط و نشان می کشم
از همین حالا برای اکثر رقبا در لیگ آزادگان خط و نشان می کشیم و با قاطعیت می گویم که راه آهن یکی از مدعیان سرسخت صعود و بازگشت به لیگ برتر است. قطعا شرایط مالی روی نتایج یک تیم تاثیرگذار است اما بازیکنان راه آهن با نتایجی که در این چند هفته کسب کرده به همه ثابت کرده که جز بهترین هاست. از بچه های تیمم بابت جنگندگی شان در تقابل با حریفان تشکر می کنم و از اینکه دستم برای کمک به بازیکنان بسته است ابراز تاسف می کنم. امیدوارم مسئولین زودتر به فکر باشند و زحمات آنها را ببینند و پاسخگو باشند.


باید بازی استقلال ـ گسترش را تماشا کرد نه صحبت
بازی استقلال مقابل گسترش فولاد در این هفته یکی از دیدارهای سخت لیگ برتر است و روز آسانی را برای هر دو تیم نمی بینم. اما باتوجه به اینکه استقلالی هستم دوست دارم استقلال نتیجه بگیرد اگرچه از سوی دیگر گسترش فولاد تیمی است که با آن بیگانه نیستم و هدایت این تیم را زمانی در دست داشتم و آرزوی موفقیت برای آنها می کنم. در کل فقط می توان گفت باید این بازی را تماشا کرد و نمی توان درباره اش صحبت کرد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱:۴۵:۳۲ دیده شده : ۳۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۶۶
  • تعداد حاضران : ۱۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها