freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


قطعا هر یک از ما مرتباً تعداد زیادی سلفی از خود ثبت می کنیم و به همین دلیل هم با چالش های متعددی روبرو می شویم؛ مثلا جا دادن تمامی افراد در کادر دوربین، یا جا دادن افراد و منظره زیبایی که در اطرافمان قرار دارد بطور همزمان در کادر دوربین. گاهی نیز دوست داریم عکسی از خودمان بیاندازیم که بازو هایمان یا دسته ی مونوپاد در آن دیده نشود. اینها همان مواردی هستند که طراحی AirSelfie را موجب شده اند.


AirSelfie یک پهپاد بسیار کوچک حاوی یک دوربین است که از طریق یک اپلیکیشن به گوشی شما مرتبط می شود. این پهپاد به پرواز در می آید، سلفی را ثبت می کند و به سمت شما باز می گردد. حداقل از این پهپاد چنین انتظاری می رود.


البته ساخت AirSelfie هنوز مراحل تکمیلی خود را پشت سر می گذارد، اما عملکرد نمونه های اولیه ساخته شده در ویدیویی که برای معرفی این محصول در Kickstarter قرار داده شده دیده می شود. لازم به ذکر است این محصول توانست در مدت دو روز سرمایه لازم برای تولید را جذب کند. سازندگان این پهپاد به دنبال سرمایه ای 45 هزار یورویی بودند و تا کنون 200% سرمایه مورد نظر را به دست آورده اند.


AirSelfie نیز همانند سایر محصولات حوزه فناوری دارای نقاط ضعف و قوت خاص خود است. یکی از نکات مثبت در خصوص این پهپاد اندازه آن است که کمی از یک گلکسی اس 7 اج کوچکتر است اما ضخامت آن کمی بیشتر از این گوشی است. ویژگی جالب دیگر این پهپاد، قاب محافظی است که همراه آن است. این قاب بعنوان قاب محافظ برای گوشی قابل استفاده است (اگر گلکسی اس 7 اج یا آیفون 6 و بعد از آن را داشته باشید) و AirSelfie هم داخل این قاب قرار می گیرد و هم زمان شارژ می شود. این قاب قطعا به اندازه گوشی شما خواهد افزود اما اگر قصد داشته باشید پهپاد سلفی تان را همواره به همراه داشته باشید باید این مشکل را هم به جان بخرید.


به گفته سازندگان، AirSelfie کاملا ایمن است و می تواند در فضای بسته نیز مورد استفاده قرار گیرد، اما با توجه به ادعاهایی که پیشتر هم در خصوص این ویژگی پهپادها شنیده ایم باید در این مورد بیشتر دقت کنیم.


ایرسلفی از دوربین 5 مگاپیکسلی برخوردار است که مشابه دوربین سلفی مورد کاربرد در اسمارت فون هاست که برای ثبت تصاویر با کیفیت مطلوب کافیست، اما برای کاوش مناطق اطراف خیلی قابل اعتماد نیست. باید یادآوری کنیم که این پهپاد در ارتفاع حداکثر 20 متری از سطح زمین پرواز می کند که البته با توجه به اینکه این پهپاد در واقع یک دوربین سلفی پرنده است این ارتفاع پرواز به نظر مناسب است.


این پهپاد در کیک استارتر به مبلغ 179 یورو پیش فروش می شود و عرضه آن از ماه فوریه 2017 آغاز خواهد شد. تاریخ عرضه عمومی آن هنوز اعلام نشده است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۳۵:۱۵ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۸۷
  • تعداد حاضران : ۱۸۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها