freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دي اسپورت"،نادر دست‌نشان امروز در نشست خبری پیش از مسابقه دو تیم نفت آبادان و ذوب آهن اصفهان با اشاره به انتظارات مردم آبادان اظهار داشت: هرچند ذوب آهن تیم خوبی است اما ما نیز صنعت نفتیم و مجبوریم برای کسب رضایت مردم آبادان در این دیدار پیروز شویم و توانایی این کار را نیز داریم.

وی افزود: نفت آبادان تیم بزرگی است و این آمادگی را داریم که در این شهرستان هر تیمی که بیاید را ببریم و دلیل آن هم وجود جوانان بسیار خوب ما در تیم و هواداران و تماشاگران پرشور آبادانی است.

سرمربی صنعت نفت با اشاره به بازی فردا با ذوب آهن گفت: ذوب آهن تیم بسیار منظمی است و این سبب سختی بازی برای ما می‌شود و این ویژگی ذوب آهن همیشه وجود داشته که یکی از دلایل آن نیز ثبات مدیریت و کادر فنی است و تنها بر اساس نیاز تغییرات ایجاد می‌کنند.

وی افزود: با وجود رفتن گل محمدی دستیار او به جایش آمده و سبب شده نظم تیمی آنها کاهش نداشته باشد.

دست‌نشان در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سوالی در زمینه چرایی بازی نکردن بازیکن کلمبیایی گفت: این بازیکن در تیم هست و بازی وی هم خوب است اما شادکام و نوروزی که در نوک حمله رقیب‌های بهتری برای این بازیکن کلمبیایی هستند. سبب خوشحالی ماست که کیفیت بازی این دو جوان ایرانی اجازه بازی به بازیکن کلمبیایی را نمی‌دهد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه میلاد جهانی به احتمال زیاد این فصل را از دست خواهد داد گفت: ما برای سلامتی جهانی دعا می کنیم همه ما و بازیکنان از اتفاقی که برای او افتاد ناراحتیم چرا که او بازیکن دوست داشتنی است.

وی افزود: مردم هم میلاد جهانی را دوست دارند اما به هرحال روند عمل و بهبود وی حدود 6 ماه طول می‌کشد و امیدوارم هرچه زودتر او را در تیم داشته باشیم وگرنه چاره‌ای نست جز اینکه او را ازلیست خارج کنیم.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۱۰:۱۸ دیده شده : ۵۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها