freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


علی اصغر یوسف‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد رفع مشکل کمبود گاز در برخی شهرهای مازندران، با بیان این‌که «چندین اکیپ برای رفع مشکل  برق در شهرهای مازندران مستقر هستند»، گفت:  با توجه به این‌که بیشترین آسیب در روستاها بوده است، این اکیپ ها در این نقاط مستقر شدند و از طریق واحدهای خاصی که در ادارات کل به همین منظور برای شرایط خاص و بحرانی سازماندهی شده نیز عملیات میدانی برای برق دار خطوط انجام شده است.

وی افزود: ستاد بحران استانداری و فرمانداران و بخشداران در حال فعالیت هستند اما آن‌چه برای تقویت گاز مازندران نیاز است مساعد داده شده که به نظر می‌رسد از طریق شبکه‌های کمکی گرگان رشت این امر محتمل‌تر است.

وی تصریح کرد: امید است با همکاری مسئولان استانی و وزارتخانه‌های نیرو و نفت و خصوصا شرکت‌های نفت، گاز و  برق اقدامات مناسب  برای کمک‌رسانی و  سوخت‌رسانی انجام شود.

نماینده مردم ساری افزود: طبیعی است که وضعیت ناگهانی بحرانی و بارش سنگین برف  خسارت‌هایی به مرکبات، باغداران  و کشاورزان رسانده است و در این خصوص از طریق مجاری رسمی پیگیری لازم انجام شد و با قول‌هایی که مسوولان استان  دادند  نیز این موضوع عملیاتی می‌شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۴:۰:۱۸ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۶۵
  • تعداد حاضران : ۹۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها