freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در حالی که متجاوزان سعودی هر روز دست به جنایت جدیدی علیه مردم یمن می زنند، اوضاع بهداشتی و درمانی در یمن بسیار وخیم است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ معاون وزارت بهداشت یمن در گفتگو با تلویزیون العالم از صنعاء درباره اوضاع درمانی و بهداشتی مراکز بیمارستانی یمن گفت: امروز متجاوزان آمریکایی و سعودی بدترین جنایت و تجاوز را بر ملت مظلوم یمن تحمیل کرده اند و نزدیک به بیست ماه است که محاصره ظالمانه علیه مردم یمن ادامه دارد و مردم این کشور از بدیهی ترین حقوق خود محروم هستند.

ناصر العرجلی گفت: محموله های دارویی وارد کشور نمی شود و در درمان افراد بیمار و زخمی های ناشی از حملات هوایی دیوانه وار سعودی ها با مشکلات زیادی روبرو هستیم. متجاوزان سعودی هر روز دست به جنایت جدیدی علیه مردم یمن می زنند.

اوضاع بهداشتی و درمانی در یمن بسیار وخیم است و  می توان گفت وضع درمانی و دارویی در یمن به فروپاشی کامل رسیده است.

وی افزود کشور با کمبود شدید دارو و تجهیزات پزشکی روبروست. ما شاهد تجاوز سازمان یافته علیه بخش درمانی و دارویی یمن هستیم. متجاوزان سعودی مراکز درمانی و مراکز تولید دارو و بیمارستان ها را هدف قرار می دهند و تا این لحظه بیش از چهارصد مرکز درمانی و بیمارستانی هدف حملات متجاوزان سعودی قرار گرفته است.

به دلیل همبستگی و همکاری شدیدی که میان نیروهای کادر درمانی و بیمارستانی یمن وجود دارد، کمک ها به مردم این کشور با توان موجود ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۴:۳۵:۶ دیده شده : ۷۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۳
  • تعداد حاضران : ۱۴۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها