freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


بار دیگر همزمان با بارش برف این نعمت الهی، شهر تهران قفل شد و خیابان‌ها شکل سرسره به خود گرفت.

برف نبار مسئولان آماده نيستند!به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ چندین روز است که هواشناسی در مورد سرمای هوا و بارش در تهران اطلاع رسانی کرده و مدیریت بحران نیز در این مورد در چند اطلاعیه، هشدار داده است.

بعد از آنکه روز دوشنبه به علت بارش برف در تهران خیابان های شهر قفل شد و به گفته پلیس راهنمایی و رانندگی یخ زدگی معابر علت اصلی ترافیک روز دوشنبه بود، امروز نیز شهر تهران به علت بارش برف قفل شد.

امروز معابر مناطق 1 تا 3 تهران شکل سرسره به خود گرفت چرا که برف روی زمین نشسته بود و خبری از نمک و شن پاشی از سوی شهرداری تهران نبود.

معمولا در چنین مواقعی مدیران شهری تهران از واژه غافلگیری استفاده می‌کنند و می‌گویند غافلگیر شدیم اما به راستی بعد از هشدارهای پیاپی هواشناسی و سازمان مدیریت بحران، باز هم دستگاهی می تواند اعلام کند تا از بارش برف غافلگیر شده است؟

امروز شهرداری تهران بار دیگر غافلگیر شد و در شرایطی که مدیران آن طی چند روز گذشته اعلام کرده بودند که برای بارش ها و سرما آماده هستند این مسئله سبب بروز ترافیک سنگین در روز پنجشنبه که معمولا ترافیک بسیار سبک است، شده بود و در نقشه ترافیکی تهران همه خیابان های اصلی و بزرگراه ها به رنگ سرخ درآمده بود.

اکنون به نظر می رسد مسئولین ذی‌ربط با بررسی موضوع هرچه سریعتر روندی را در نظر بگیرند تا این مشکلات را به حداقل رسانده، چون تازه اول سرماست و نمی شود به آسمان گفت نبارد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۶:۴۰:۲۱ دیده شده : ۶۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۸۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها