freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مجید کیان‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره تاثیر تمدید 10 ساله تحریم‌های آمریکا بر نقض برجام، گفت: رییس‌جمهور آمریکا برای جمهوری اسلامی ایران اهمیت ندارد بلکه سیاست‌های دولت این کشور برای‌مان مهم است.

وی هشدار داد: سیاستمداران آمریکایی مطمئن باشند مدیران ارشد جمهوری اسلامی برای هر اقدام غرب و آمریکا برای نقض برجام، سناریوهای کارشناسی را به اجرا خواهند گذاشت. آمریکایی‌ها یقین داشته باشند که ایران از حقوق حقه خود در نظام بین‌الملل به شیوه‌های هوشمندانه دفاع خواهد کرد و اجازه نخواهد داد اهدافش توسط افراد بی‌خرد و زورگو پایمال شود.

وی جمهوری اسلامی ایران را به رغم اقوام و فرهنگ‌های متنوع، یکپارچه و متحد دانست و تاکید کرد: ایران کشوری است که همه با هم متحد و یکپارچه تحت زعامت رهبری معظم انقلاب عمل خواهند کرد. حرف اول و آخر همواره در همه زمینه‌ها توسط مقام معظم رهبری زده می‌شود.

این عضو کمیسیون عمران مجلس برجام را گفتار عامیانه ندانست و متذکر شد: برجام صرفا یک لفظ یا گفتار عامیانه نیست بلکه پیمانی حقوقی و سندی بین‌المللی است که در سازمان ملل و شورای امنیت به تصویب رسیده است و ایران تمام و کمال مفاد این پیمان بین‌المللی را اجرایی کرده است در مقابل آمریکا و کشورهای غربی تخلفات متعددی در اجرا نکردن برجام داشته‌اند. تامین نیازهای بانکی یا فروش هواپیما یا سایر نیازهای اقتصادی ایران که قرار بود به واسطه برجام انجام شود توسط آمریکا و هم‌پیمانان غربی‌اش مورد بی‌توجهی قرار گرفته است.

وی بر لزوم بصیرت و هوشمندی سیاسی در بررسی جزء جزء رفتار آمریکا و غرب در عمل نکردن به مفاد برجام تاکید کرد و افزود: کارشناسان و کارگزاران نظام باید هوشمندی و بصیرت سیاسی عمیق رفتار آمریکا و غرب و آثار آن را رصد و مورد تجزیه و تحلیل دقیق قرار دهند تا برای هر اقدام آنان سناریوی ویژه و هوشمندانه‌ای اتخاذ شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۵۰:۳۰ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۷۴
  • تعداد حاضران : ۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها